Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találhatok valahol olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok valahol olyan pasit aki jól is néz ki, hatalmas igénye van a szexre és még személyiségre is hozzám illő?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat szempontjából az az előnyös, hogyha a két fél kb. ugyanolyan hozzáállással rendelkezik a szexhez, különben az egyik fél vágyai, igényei kielégitetlenek maradnak és akkor más helyen kezd keresgélni.


Van akinek elég lenne heti 3-4x, de én sajnos nem ilyen vagyok. Nekem minden nap kéne a szex, akár többször is, és különös körülmények között. Én nem arra vágyok, hogy minden nap a sötét szobában szeretkezzünk gyertyafénynél, hanem én valami sokkal extrémebbet kivánnék. Csomó embernek csak a szexkapcsolat nyújtja azt az izgalmas érzést, amit a partnerüktől nem kapnak meg otthon.


De olyan kapcsolat szerintetek csak az álmaimban létezik, hogy nem csak a személyiségünk passzol, de a kémia is mindig ellenállhatatlan köztünk, és állandóan kivánjuk egymást?


Mert ezidáig mindig csak vagy ez, vagy az volt. Vagy iszonyatos kémia, de életvitelszerűen lehetetlen kibirni egymás mellett.

Vagy pedig tökre harmonikusan megvagyunk egymás társaságában, de az a bizonyos szexualitás szinte olyan, mintha csak barátok lennénk és muszájból csinálnánk.



2018. dec. 7. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Találhatsz igen, nem lehetetlen.
2018. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%

Jelen

27f

2018. dec. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy találj. Nekem is napi szinten kéne.
2018. dec. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindenre van 50% esély. Ugye, vagy igen vagy nem.
2018. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Jó, hogy a nőknek nem magasak az elvárásaik :D
2018. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Biztos találsz ilyet , de ez is elfog billenni egyik vagy másik oldalra egy idő után.

Én is voltam így , de kb egy fél évig ment aztán mintha elvágták volna és vége lett a nagy mélységnek.

Egyszerűen meguntuk.

2018. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
27%
van e ilyen? persze hogy van de az hogy te fogsz e találni azt honnan tudnánk? Ha kitartóan keresel akkor van rá esély.
2018. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Biztos vannak ilyenek, csak őket megtalálni lesz nehéz. A felsorolt elvárások közül egynek tuti megfelelek, de a másik kettő nagyon szubjektív és az tőled is függ, tehát így vakon nehéz többet mondani.


22/F

2018. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem egyáltalán nem magasak ezek az elvárásaim. Inkább az emberek többségének túl alacsony.
2018. dec. 7. 19:27
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem és a páromnak hasonlóak az igényienk szex és párkapcsolat terén is. A kis különbségeket pedig alkalmazkodással ki lehet küszöbölni. Nem tudom, fogsz-e találni magadhoz illőt, de van ilyen.
2018. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!