Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szexpartnert találni férfiként?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy ki hogyan szed össze egy hosszabbtávú szexpartnert?


Egy nő mennyire preferálja ezt a fajt kapcsolatot hosszabb távon ?


2018. dec. 7. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha jol nezel ki siman talalsz barhol

Ha nem akkor hiaba probalkozol nem fogsz talalni

2018. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

Úgy van ahogy a #2 írja

Nem kell tovább ragozni ezt

2018. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kb. leírták a többiek, én nem nézek ki jól és egyszer sikerült egy nimfomániás bomba nőt találni, de egy év után megunt...Azóta 4 év koplalás... 40F
2018. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
sajnalom. nekem is volt nimfo csajom, csak mikor nem akartam elkapkodni a gyerekvallalast 2.5 ev utan akkor lelepett...
2018. dec. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem az számít hogy hogy néz ki, hanem a személyisége!

Én nem vagyok ronda, viszont visszahúzódó vagyok emiatt nem kellek a lányoknak:(

2018. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Jó kommunikációs és meggyőző képesség. A nő érezze melletted magát jól. Örömöt adj neki, csak az a baj h akkor meg beléd szeret.
2018. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Pénz
2018. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 éve volt ami1 évig tartott és sajna azóta sincs semmi !
2018. dec. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit csináltok... Én sem vagyok és sosem voltam adonisz, próbáltátok, hogy odamentek egy nőhöz, bókoltok neki és normális beszélgetést kezdeményeztek? Az nem kelti fel senkinek a figyelmét ha kisfiú módjára csak nézegetitek vagy hebegtek-habogtok. Ha viszont van kiállásod az már fél siker. Plusz mindig meg mertem mondani egy nőnek, hogy mit akarok. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ha beszélgettünk arra tereltem a témát és közöltem, hogy nem akarok tartós kapcsolatot-illetve nem vágyok érzelmekre de ennek ellenére feltüzel a gyönyörű (ide beilleszted mi tetszik rajta) testrésze és vágyom rá egy vagy több éjszakára, sok nőnek nem kell kapcsolat és sok nő akar csak szexelni, de ne várjátok, hogy ezt ő közölje. A férfias kiállás és önbizalom, SZÓKINCS!!! ÉRTELMI SZINT!!! sokkal vonzóbb tud lenni mint a kockahas vagy a szögletes állkapocs. Ha pedig elhajt akkor elhajt, de ha egy normális nőnél próbálkozol nem pedig egy csitrinél, akkor ez egy picit sem bántó vagy megalázó, sőt, baráti kapcsolatom is lett már így.
2018. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak, hasonló tartalmas válaszok érdekelnek.
2018. dec. 8. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!