Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti tényleg ráhajtotok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti tényleg ráhajtotok a csúnya nőkre szwx céljából?

Figyelt kérdés

Mert őket állítólag könnyebb megkapni (bár én ezzel tudnék vitatkozni...).

És van valami jele, hogy az adott férfinek tényleg bejövök-e vagy csak azért csapja nekem a szelet, mert csak meg akar szexelni? Mert lehet, hogy csúnyának talál csak éppen nincs más.



2018. dec. 8. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Milyen az ha meg akar szexekni??
2018. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem,nem! Nekem a kölcsönös szimpátia nagyon fontos!
2018. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1

Nem szexekni,, szexelni.



Egyszer egy bizonyos oldalon rám írt egy lány azzal a céllal,, de ahogy a kép csere megtörtént,inkább hagytam az egészet.

Úgyhogy nálam azért van határ.

30/f

2018. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem! Ez nem szempont! f.
2018. dec. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha nagyon-nagyon jó teste van, fiatalos akkor a szex miatt. Aztán ha egyébként is megfog akkor lehet kapcsolat de nem az a kiindulási cél.
2018. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Persze, azért velük sincs rögtön szex, de szeretek önbizalmat önteni beléjük, olyankor nagyon hálásak. (Nyugi, ha meg akar szexelni, akkor bejössz neki. Ha nem kívánna, akkor azt mondaná, hogy izé... inkább legyünk csak barátok...) :)
2018. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Simán. De csak egy menetre.
2018. dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor hajtok rá nagyon ha nincs önbizalma, de mégis tesz egy lépést felém.. Akkor szeretném kinyitni, megismerni, stb... Am nem vagyok válogatós mert mire lennék az sokan engem is elutasítottak már sok minden miatt nők.
2018. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

En biztos nem tennek ilyet. Aki nem tetszik, azzal biztos nem lesz semmi, meg egy csok se. De vannak nalam elvetemultebbek, vagy ketsegbeesetebbek, a nevukben nem tudok nyilatkozni.


Amugy meg lehet kapok erte par minuszt, de mitol felsz? Hogy csak egy alkalom lesz? Es akkor mi van? Ha jol esik, akkor azt az egyet miert tagadnad meg magadtol? Nyugodtan lehetsz "onzo" is, ha elore letisztazod magadban, hogy egy jo estet akarsz es orulsz neki, ha tobb is lesz. Tudd, hogy mit teszel, es akkor kesobb sem banod meg. igazabol semmit nem kockaztatsz, ha nincs parkapcsolatod, gyerekeid stb.


42F

2018. dec. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat! Csak meglepődtem, mert a férfi jóképű, sportos, én meg...........

Mindig betalálnak férfiak, de nem vagyok szép, így már belenyugodtam, hogy engem csak azok találnak be, akik akarnak egy gyors numerát, hogy ürítsenek, aztán annyi.

De ez a férfi már több mint egy hónapja próbálkozik. Igazatok van. Úgy kellene felfogni, hogy miért ne? :)

2018. dec. 9. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!