Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik orális szexet könnyebb csinálni, a szopást, vagy a nyalást? Annak is lehet véleménye, aki csak az egyiket csinálta.

Figyelt kérdés
2018. dec. 8. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Nyálas

Férfiként irom

2018. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a nyalas könnyebb
2018. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szopni könnyebb lehet (nem csináltam és nem is tervezem).


Bár nagy különbség van a könnyen és a jól között. Hiába csinálod "könnyen" ha a partner annyira nem élvezi.

Volt részem "rossz" szopásban. Tapasztalatlan/ideges lehetett? Rágörcsölt? Nem tudom, de elég gyatrára sikerült.


F

2018. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyalást könnyebb, a szopás izgatóbb.
2018. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szopni jó :) mondjuk én csak azt csinálom
2018. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Srácként a nyalást mondanám. Örülök, hogy a pénisz jó oldalára születtem ilyen szempontból, nekem orvosnál is amikor a torkom nézi azzal a fa cuccal, már öklendezek, nem bírom az ilyet :D
2018. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deflohelp ***** válasza:

A nyalást könnyebb.

Hetero férfiként a másiknak csak haszonélvezője voltam,

de tisztában vagyok a feladattal.

2018. dec. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Heteró vagyok, szóval én is még csak az egyiket próbáltam. Szerintem nyalni könnyebb, hosszú távon fizikailag kevésbé megerőltető. Szopni viszont élvezetesebb, mert intenzívebb érzés annak is, aki csinálja. Úgyhogy összességében nem bánom, hogy nőnek születtem. :)
2018. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem gondoljátok át igazán a dolgot...


Nyalni könnyebb????? tényleg?


Nyaltam már pár lányt. Az igaz, hogy szopni nem szoptam, de...

Nyalni nyelvből lehet! Szopni??? Akár még derékból is. Sokkal több izmot tudsz igénybe venni/váltogatni! Nyalásnál????


Nem szoptam még (nincs tapasztalat)!!!!! Csak bele kell gondolni!

2018. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt csináltam, szopni könnyebb és élvezetesebb. Én sosem lennék olyan kitartó, hogy a csúcsra nyaljak egy nőt. Nekem van hogy 15-20 perc kell. Azt elunnám. Ugyanennyi szopás elröppen.
2018. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!