Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van ilyen/ voltatok már így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen/ voltatok már így?

Figyelt kérdés
Akár lány akár fiú. Voltatok már úgy a párkapcsolatban ,hogy eggyütt feküdtetek eggyütt keltetek de kb 2-3 hónapig nem volt szex? Ha igen mi volt az ok? És nem szoltátok meg egymást. Egyikőtök sem akarta? Meséljetek ha volt ilyen. Kort. ! Thank u :*
2018. dec. 9. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
volt..és van..hiába mondja a csides kata,hogy a szex és a jo szex az alapja a kapcsolatnak..ha? nem müködik napi vagy 2 napi rendszerességgel,akkor az nem jo..csak mivan ha szereti egymast 2 ember? akkor szakitsanak? vagy vegyenek be 3-masT? de arra is azt mondja,hogy ha kella 3-ik ,akkor nem szereted az elsöt..szal mi van??szerintme sokan vannak igy..
2018. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem volt 2 hónapig szex, mert nőgyógyászati műtétem volt.
2018. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mantis religiosa ***** válasza:
Volt. 1 év után válás lett a vége. Az okot utána mondta el az exnejem: már nem tudta elképzelni velem a további életét. Többet azóta sem tudok, de már nem is érdekel. Találkoztam egy szebbel-jobbal, utólag már nem bánom, hogy így alakult. Happy end. :-)
2018. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mantis religiosa ***** válasza:
#2! Te a kérdező párja vagy?
2018. dec. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 hónap kihagyàs nem volt,de volt 1 hónap.Nem tudom mi volt az oka,egyszerűen úgy alakult.Egyébként is heti 1-2 alkalommal van.33/28.
2018. dec. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!