Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki látja, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki látja, hogy a szálkás/sportos/atlétikus/izmos férfiak tetszenek leginkább a nőknek, akkor miért nem szánja rá azt a néhány évet, hogy olyan alkatot érjen el kövérből/vékonyból?

Figyelt kérdés
Mert az egy dolog, hogy vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni, például a magasság vagy az arcod kinézete, na de ez pont nem olyan.
2018. dec. 9. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli. Vagy talál így is nőt
2018. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek az egészsége nem engedi. Akinek szar a pajzsmirigye, az vagy hiába zabál nem hízik, vagy pont az ellentéte, hiába él vizen, még attól is hízik.

Ha a szíveddel van a baj, nem fogsz rohangálni sem, főleg súlyt emelni nem fogsz. Akinek a hormonháztartása szar, az meg azért nem fog tudni eredményt elérni.

Nekem most azért lett átlagosnál csak egy kicsit izmosabb alkatom, mert itt az egyetem vége és nincs időm ezzel foglalkozni, pedig pár éve volt ám alakom :D

Na majd február eleje után újrakezdem :D

2018. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
36%

Mert el vannak veszve, teljesen reménytelenek, akik ennek sem látják értelmét, ezért bele sz***rnak az egészbe.

Nekem pl lány létemre elegem van a külsőmből. Híztam egy csomót, nincs önbizalmam, nem merek úgy öltözködni, ahogy nekem tetszik, és szégyenlem magam a külsőm miatt.

Januártól, legkésöbb februártól elkezdek itthoni sportokat. Beszerzek egy kettő sport felszerelést amit tudok otthon használni és nem rinyálok azon, hogy jajj mert senkinek sem kellek. Igaz, találtam valakit aki elfogad úgy ahogy kinézek és sosem sajnálkoztammert nem vagyok egy olyan lány akit mindenki akar, de a legtöbb ember sír, hogy jajj senkinek nem tetszik. Tenni meg luxus érte ugyebár.

2018. dec. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azok, de nem csak ők.. jó hülye kérdés.. :D Én itt vagyok 24 éves, mackós, elégedett vagyok magammal, nincs gondom a csajoknál. Fizikai munkát végzek, bárki bármit mond, a terepen nem lehet egészségesen kajálni, nem lehet munka utánra annyi energiát tartalékolni, hogy még otthon is lenyomd a második műszakot, akinek megy, annak respect, de engem mondjuk nem is érdekel. :D
2018. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Érthető a kérdésed, de ha a pasi raszan néhány évet akkor nem várható el ez a nőtől is? Egy bomba alau pasi miért akarna átlagos csajjal lenni? Én se vagyok egy bikinimodell, csak vékony de akkor nekem is rá kéne szánni magam az edzésre ha ilyen pasit akarok szerintem.
2018. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Az öcsém 2 évvel fiatalabb nálam, de nagyon lustának tűnik a szememben. Főiskola mellett lenne ideje terembe járni bőven. Már nem egy városban élünk és nem tartjuk úgy napi szinten a kapcsolatot, de kéthetente találkozunk amikor otthon vagyunk mindketten és néha váltunk üzeneteket is. A csajozással kapcsolatban sokat panaszkodik nekem is, meg a hozzá hasonló haverjaival is azt mondja nagyon téma ez. Elég vékony alkatú, amilyen én is lennék alapból.


Én 6 évet kosaraztam tizenévesen, utána pedig súlyzózni kezdtem edzőteremben és elég jól nézek ki, néhány év alatt mondhatni izmos lettem, főleg az utóbbi 1-2 évben látszik már nagyon. Amúgy arcra, magasságra elég hasonlóak vagyunk, de neki eddig egy alkalmija volt pár éve, más csaja nem, ehhez képest én mondhatni sikeres vagyok a nőknél, főleg mióta a testem miatt még több önbizalmam is lett. Ezekről neki is beszéltem, de mintha süket lenne rá és csak folytatja a panaszkodást. Belsőre nem tudom hogy lettünk ilyen különbözőek.

25/F

2018. dec. 9. 20:20
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként jó eséllyel egy kisportolt férfi közelébe sem mennék. Az más, amikor valaki munka/hobbi miatt izmosabb, de hogy az edzőteremben nem hűséges hasizmok készülnek, na az is biztos.

Akinek ennyiben merül ki a csajozás, hogy kiszoborja magát, azzal én nem egy szinten játszom.


Lehet, hogy te jobbnak gondolod magad a testvérednél, de valaki majd őt fogja jobbnak tartani mindenki másnál. Tudod, a zsák meg a foltja.

2018. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Kondis önbizalom :D

Ne haragudj, de ez annyira vicces :D

Mikor egy srácnak csak akkor van önbizalma, ha van izma :D Én is 25 vagyok, férfi, elég sok kapcsolatom volt és volt szexkapcsolatom is, meg alkalmi is. Átlagosnál kicsit izmosabb a testalkatom, és hány nőt vittem el már kondiszökevények elől te jó ég :D A mostani párom is 22cm-el magasabb nálam, amit nem sokan képesek überelni :D

Tudod, nem kifejezetten a kirakat, hanem a belső számít. Ha csak a kirakat kell a csajnak, akkor még lefeküdni se érdemes vele, nem hogy összejönni vele.

Egyszer egy kocsmában meg akart verni egy kondiszökevény, mert eloroztam a csaját. De hiába az izom, az izületet nem tudod erősíteni, így a csóka sántikálva kullogott el :D

2018. dec. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Beszéljetek normálisan légyszives. Nem csak a testépítésről van szó. Mondom a tesóm egy olyan szerencsétlen lúzerke típusú srác, amilyenek itt is gyakran írogatnak, hogy nem kellenek a nőknek, másokat okolnak a sikertelenségükért, stb. Hanem a személyisége is olyan, hogy nem nagyon tesz a sikerért semmit. A sulit is félszívvel csinálja, nagyon időt elpocsékol hasztalan hobbikra tanulás, önmaga építése, vagy az életben való előrejutás helyett, ilyenek. De panaszkodni szeret.


A testépítésből nem csak abból merítettem önbizalmat, hogy nagyobbak lettek az izmaim, hanem egyrészt jó érzés nagynak és erősnek érezni magam, mert régen én is vékony voltam, másrészt nagyon sok kitartást tanultam ebből a sportból.

Nem csak erre épül a személyiségem, önbizalmam, csajozási képességeim. De mondjuk egy 20-30%-ot biztos dobott hozzá a nagy egészhez. Fontos, de nem az egyedüli dolog, ezt én is tudom. Csak itt most ebben a kérdésben ez a téma.


Most 197 cm-hez vagyok 99 kg, ami még mindig nem egy hű de izmos, de ahhoz képest, hogy 82 kg voltam, amikor elkezdtem, hatalmas a változás.

2018. dec. 9. 21:12
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Mert büdös nekik a melò,ès sírni mindig könnyebb,de lépéseket tenni az luxus.

Amúgy nem tudom ,,kondiszökevényező",milyen nőket szedett fel,meg hogy hogyan tudta elhappolni bàrki csajàt akinek kisportolt a párja.

De kíváncsi lennèk rá.

Nekem rengeteg szexkapcsolatom volt annó,mind mind nedves volt a testemre ès azonnal dugni akartak.

Most olyan pàrom van akièrt kèt kezèt bàrki odaadnà.

2018. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!