Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők (30-40 év) úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők (30-40 év) úgy általánosan vonzódnak a fiatal srácokhoz? Hol találok ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon bejönnek az érettebb kb ilyen 30as nők is. Komoly kapcsolatra nem vágyom, maximum hosszútávú szexkapcsolatra, hol tudok ilyen nőkkel találkozni 22 évesen?


Párral találkoztam már, de a legtöbben komoly kapcsolatban/házasságban voltak, ilyenből pedig nem kérek.


Esetleg online helyeket is ajánlhattok, de az online ismerkedésért azért annyira nagyon nem vagyok oda.


Érett vagyok, vonzó vagyok külsőre is és magabiztos is, szóval ezekkel nincs gond... 😄


2018. dec. 9. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg mi a fenének kérdezed itt?

Menj a nagyvilágba és vadássz.

2018. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gyengék az arányaim.. haha

Ez így nem elég hatékony, mert azok közül akikkel találkoztam, a legtöbb alapból kapcsolatban van és bőven vannak olyanok is, akik csak a náluk idősebb férfiakhoz vonzódnak, aminek értem is a hátterét.

2018. dec. 9. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Érett vagy! Nem hiszem!
2018. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy egoból nincs hiány, azt látjuk...
2018. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Nagyon orulok neked meg annak a kepessegednek, hogy te egy kepernyon keresztul belelatsz az ember fejebe! ;)
2018. dec. 9. 22:04
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, van önbizalmam, vagyis felépítettem az önbizalmamat.

Annak pedig aki idetéved és jelen pillanatban nincs önbizalma, annak csak azt tudom javasolni, hogy azonnal kezdjen el dolgozni rajta, mert ez minden siker alapja. Sokunknak ez nem egy velünk született "képessége", de ettől függetlenül akárki megszerezheti magának!

2018. dec. 9. 22:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Coachingot is vállalsz? 😄😄

Túl sok coelhot olvastál a fakebookon sztem. 😄

2018. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze mindenki a fiatalokhoz vonzódik, csak a hülyeségètek meg taszítja őket!

Nők többsége Normal kapcsolatot akar nem szextargy lenni. Ez kb olyan mintha a nőknek aa bankkártya kellene te meg nem.

Olyan nőt erdemelsz amilyen te vagy.

2018. dec. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!