Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek hogy nem akar a férjem szexelni velem?

Figyelt kérdés
Mindent megtesz értem, tudom, hogy szeret, de mégis mindig vannak kifogásai ( fáradt, fáj a feje, sokat dolgozott) 3 napja voltunk együtt, én ma is akartam. Csinos vagyok 29 éves.10 éve vagyunk együtt, kezdetektöl fogva probléma, vannak jobb időszakok és vannak rosszabbak, mondtam hogy menjünk el szexulpszichologushoz, ill szerintem hormonálisan nem oké vele valami, ezt is mondtam h vizsgálassuk ki de nem akarja. (elötte 8 hétig nem szexeltünk) de akkor terhes voltam és elvetéltem ezt még megértem, de a mostanit nem....

2018. dec. 10. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Nincs szeretője? Merevedési gondja vagy különös kívánsága amire nemet mondtál?

Általában a pasik a kezdeményezők, így tuti van valami baja. Sajnálom, hogy így alakul. Most lehet a vetélés még kihat rá és fél, hogy újra így alakul.

2018. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Tényleg lehet h szeretője van

Bagy már nem kíván téged

2018. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De szerintem van neki, pl szex közben ha poziciot váltunk akkor van h nem áll fel neki, 50-50 %ban előfordul. ö szerinte nincs baja, de volt több kapcsolatom elötte és ott nem voltak ilyen gondok...nem tudom tényleg mit csinálhatnék. mindig azzal jön hogy legyek kedves és türlemes akkor jobban fog akarni....volt h 3 honapig nagyon türelmes voltam és hát nem lett több szex. oh én már mindent körüljártam, már néha arra is gondoltam, hogy tudatalatt meleg, de biztosan nem, és nincs szeretöje sem. ezeket már körbejártam. szerintem hormon baja van
2018. dec. 11. 00:12
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Nehogy őt kérdezd meg
2018. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen típus.Ilyen volt a keresztapám is RIP

2+m magas ember mint Sean Conery 20évesen egy szobába egy bomba nővel és hozzá sem ért,kamionos volt,beült a szobába sörrel höhöhö és ennyi,keresztanyának szeretői voltak sosem dugta.Ilyen a feleségem is.

2018. dec. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs esetleg kibirhatatlan természeted? túl sokat beszélsz? idegesited? odafigyelsz arra amiket mond?
2018. dec. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmmel vagyok ugyanebbe,6.éve,csak ott ugye fordított helyzet,én 1 évet bírtam ji szerető nélkül,azóta néha félrelépek,de az ő tudtával teszem ezt,elfogadta hogy másképp nem bírom i mellette,de azért így leginkább ő érte vágyodom...nehéz ez mindenhogy,sok megalkuvással jár,nem tudom mitől válik valaki ilyen kevés sexet igénylő típussá,fene se tudja lelki,fizikai dolgoktól lehet-e egyáltalán. Pedig mi is annyiszor ültünk le megbeszélni,hiába.
2018. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hat en nem birnek szeretőt tartani... Volt egyejszakas kalandom és borzaszto volt h olyannal vagyok együtt akit nem szeretek szerelemből. Nekem ez nem megy. Ezért meg kell ezt oldanom vhogy! Mindig arra hivatkozik h sokat dolgozik és az stresszel jár. De nekem fontos a szex. Akkor érzem magam nőnek meg akkor tudom h szeret!
2018. dec. 11. 09:21
 9/17 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem elég tipikus az, hogy nők féjnek kicsit szolidabb pasast választanak, mint amilyenekkel korábban csak könnyeden szórakoztak, az ilyentől több megbecsülést remélve.


Viszont az ilyen férfit nem tudják, úgy csodálni, nincs rájuk akkora átütő hatással. A férjnek pedig az a rossz az ilyen kapcsolatban, hogy bár elsőre azt érezték, hogy a számukra elérhető legjobb, légértékesebb jellemű nőt vették el, valahogy mellette mégsem olyan erős férfiak, mint a korábbi egyszerűbb (de csinos és érzéki) csajok mellett.


40F

2018. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egy bnője volt előttem aki egy igazi köcsög volt még férfias jellem. Én romantikusabb alkat vagyok. Ferjem viszont elsősorban az anyagi dolgokat akarja megteremteni hogy legyen stabil háttér és ha emellett jut idő szexre az jo de ha nem abba is belenyugszik. Nekem ez így nehez;(
2018. dec. 11. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!