Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem igazán van igényem az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán van igényem az érintésre, kontaktusra nyilvános helyen és ez nagyon zavarja a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja összejöttem a párommal, nekem ez az első igazi kapcsolatom, ő hóval idősebb tőlem sóval neki a sokadik.

Felötlött a probléma, hogy nekem nyilvános helyen abszolút nincs igényem a kontaktusra köztünk. Nem akarom megfogni a kezét, hozzábújni, megcsókolni stb. Ha ő kezdeményezi ezeket akkor elviselem, de sokszor szégyenlős leszek tőle, zavarba jövök pl. egy plázában. Otthon ez rendben van, de ott sem annyira igénylem, maximum az összebújást. a szex rendben van, ott feloldódom, ott nem zavar, tudom kezdeményezni is. Őt ez nagyon zavarja, ma bevallotta, hogy leprásnak érzi magát mellettem olyankor. Nagyon kedvelem, bár még igazán nem vagyok szerelmes belé de nem szeretném elveszíteni emiatt. Elmondtam neki is, hogy kedvelem, nem szándékos, ne haragudjon stb.

Próbálok ezen majd változtatni és figyelni rá de ez zsigeri nálam, így szocializálódtam sajna, a szüleimmel, barátaimmal sincs igazán testi kontakt és nem is volt.

Mit lehetne tenni?? El vagyok keseredve, egy szörnynek érzem magam és nem is tudja, hogy mennyire bánt engem, hogy így viselkedem és fel sem tűnt.

25N



2018. dec. 11. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Másik társat kell keresni.
2018. dec. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem szereted akkor ennek nincs értelme
2018. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Neked van igazad, ez kettőtökre tartozik,nem a nyilvánosságra.
2018. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StevenUp ***** válasza:
100%

Abban egyet értek hogy a magánélet azért magánélet mert két emberre tartozik rád és rá... Viszont a sorok között olvasva, illetve az eddigiek tapasztaltjai alapján nekem fura az egész


...jóval idősebb nálad

...nem vagy belé szerelmes

...nem szívesen mutatkozol vele nyilvánosan mint "pár"

...nem igènyled azt hogy megèrintsen

...nem kezdeményezel "csak" elviseled a közeledèsèt

... és mindezek mellett "nem akarod elveszíteni"


Őszintén szólva nekem az jön le hogy te neked ő személyesen emberileg rohadtul nem számít és nem érdekel téged az hogy neki mire lenne igénye, tehát

1 hogy nem akarod elveszíteni ha nem is érzed sajátodènak?

2 Mégis miért is vagy vele ha jóval idősebb és nem is vonzódsz nagyon hozzá, mármint az ő szemelyèhez?

2018. dec. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és hasonlóan állok hozzá a mindenkori páromhoz nyilvános helyeken. Ezt a nök nehezen viselik, sajnálom.Nekem a magánéletem az enyém, nincs igényem arra, hogy kézenfogva sétáljak plázában/utcán a barátnömmel. Csókolózni még ennyira sem szeretek nyivánosan.

Nem vagyunk egyformák.

2018. dec. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az embereknek eltérő méretüek a szférái és valakinek az intim szférájába való belépés ezt váltja ki ha mások is vannak a környezetében
2018. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem akarod kiteregetni a magánéleted, az teljesen rendben van, de minek vagy vele, ha nem szereted? Az ember a barátját (barát-barát) is kedveli mégsem fekszik le vele... Főleg, hogy otthon sem bújnál össze vele csak úgy.

Nem lehet, hogy inkább úgy vagy vele, hogy ennyi idősen mindegy, csak legyen valaki már melletted? A leírásod alapján nem egy boldog párkapcsolat képe rajzolódik ki előttem...

2019. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!