Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bosszú miatt azt hazudni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú miatt azt hazudni hogy félreléptem. Ki csinált már ilyet?

Figyelt kérdés

Nem akarok azzal fáradoznak hogy valakivel összerugjam az ágyneműt.

Semmi kedvem hozzá hogy ezzel időt töltsek meg valóban nem akarom magam ezzel alázni hogy később ezzel nem tudják elszámolni magamnak.

Túlságosan sok minden történt már velem.

Most viszont jól "jönne "ez a kitaláció.

A páromnak voltam piszkos dolgai.

Bár nem most hanem lassan egy éve de az idő nem bocsátja meg!

Pláne hogy azóta gyerek is van.

Én ezen nem tudom túltenni magam megalázta a nőiességem.

És beleakarok rúgni mert ő viszont halálosan féltékeny és elvárja a hűséget.


2018. dec. 14. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tortent, ma mar ovodasoknak is lehet gyerekuk?!
2018. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor minek maradtál vele? meg szültél neki? agyatlan.
2018. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Spiritrobber ***** válasza:
100%

Aztán ezzel mit oldasz meg? Elhidegülés, válás, veszekedés, balhézás?


Sok mindent megéltél azt mondtad, hiányzik még hozzá ez is? Mivel alázott meg?

2018. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem oldana meg semmit sem, ha 1 év után is még ezen kattogsz, akkor miért bocsájtottál meg neki?

Ne hazudj ilyeneket a párodnak, mert ebből csak a vita lenne.

Mutass neki példát, h te nem olyan vagy mint ő volt.

2018. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Most derült ki utólag, vagy már tudtad? Ha tudtad, és mégis belementél a gyerek témába, felesleges akármit is mondanod. Ha most derült ki, én inkább a lehető legtündéribb formámat nyújtanám, hadd érezze rosszul magát... Ha nem érzi, tipli :/
2018. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:

Juj, fel akarsz venni egy lepras jelmezt? Attol mi lesz jobb? Az biztos, hogy hire fog menni, es mindenhonnan visszahallod majd. Szerintem ne akarj magaddal kiszurni, nagyon rossz otlet.


Ellenben azonnal dobnam a fickot, nem tudom mit tett, de aki irant ugy erzel, hogy legszivesebben betonba usztatnad, azzal 1 percig se elj tovabb. Hidd el, nagyobb bosszu lesz szamara az, hogy kilepsz az eletebol, mint barmi mas. Az elet elobb utobb megbosszulja a bunkokat, mert azok sose valtoznak es bele fognak futni a sajat korlataikba. Engedd szabadon, minel hamarabb.


42F

2018. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A férfiak legtöbbje nem bosszúból kefél félre, hanemmert viszia farka. Tehát ő nem akart neked fájdalmat okozni, de Te szeretnél. Ki is a gonosz itt? Én egyébként ha azzal vágódzkodnál hogy megcsaltál, lehet hogy szakítanék veled!És akkot ittmaradsz a gyerekkel, meg ezzel a bonyolult kamukérdéssel egyedül.
2019. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!