Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/nők, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők, ti mennyire szeretitek, ha a pasi állandóan kanos és többször is képes egymás után visszarakni és tovább csinálni?

Figyelt kérdés
Sose csaltam meg senkit se, de az aktuális barátnőimmel mindig ez volt :D Többen néha sokalták, mert nem bírták.

2018. dec. 15. 16:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Egyszer volt egy ilyen pasim aki kepes volt erre... de mar vagy 5 eve neha napjan gondolok ra meg most is 😅🙄 pedig boldog parkapcsolatban elek 🤷🏻‍♀️
2019. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom nem ilyen,pár perc után elélvez.Azt mondja,az én hibám,mert túl szűk vagyok és mert nagyon sikítok közben.Minden vágyam,hogy egyszer legalább egy fél óráig bírná!31/N
2020. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jöhetne egy ilyen pasi aki 2-3-4 vagy több menetet is bírna, de szeretem az orál szexet végig, de akkor nem mindig bírja a puncimat vagy a popomat megdugni. Pedig azokat is szeretem nagyon. 32N
2021. nov. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Még nem találkoztam olyan jellegű és típusú nővel aki bírná a az én iramomat, sajnos.

Kellene olyan jellegű és típusú nő akinek kellene naponta legalább 2 x vagy pedig 3 x

akarna-akarná a az orgazmust.

2022. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bár csak lenne ilyen pasim, nagyon sok menetet bírnék, de tapasztalat az, hogy 2, max:3 után vége a történet
2022. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

15 &

Szia!

Válaszoló lány!

Az én személyes véleményem, hogy nincs is ilyen jellegű és típusú lány.

Az én személyes tapasztalatom szerint a lányok nem akarnak és nem szeretnek szeretkezni.

2022. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 Akkor rosszul gondolod
2022. jan. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17 &

Nem tudom, hogy Te milyen jellegű és típusú lány vagy.

(Nem tudhatom).

Csinos és karcsú és fiatal, max 25 éves.

(Te milyen jellegű és típusú lány vagy? Csinos és karcsú és fiatal max 25 éves?).

Aki bírná el a az iramomat.

Aki akarja naponta legalább

2 x vagy pedig 3 x a szexet és hogy ennyiszer is legyen orgazmusa.

2022. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!