Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyoknak bejon ha nyaljak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyoknak bejon ha nyaljak a popsijat de megis azt mondjak hogy nem mert kellemetlen neki hogy elvezik ott?

Figyelt kérdés
Engem izgat egy alapos furdes utan mindenhol kinyalni a baratnomet.
2018. dec. 16. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem

Nem mondok rá nemet

Nem kellemetlen és nem szégyenlem hogy élvezem.


Valószínűleg azért mondanak nemet mert sok pasi azt hiszi hogy ha a csaj élvezi a fenék/ánusz nyalást akkor a Popószex is mehet. Pedig nem következik az egyik a másikból

Sok pasi van aki szintén szeretik a gát és a fenék nyalást de ettől még nem jelenti azt, hogy megrakhatom őket seggbe felcsatissal


24N

2018. dec. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem ha ott nyalogat, bár az elején eléggé merev voltam. Akkor még azt mondtam nem szeretem, miközben nagyon is kellemes volt. Azt gondoltam érez ott ízeket szagokat. De kiderült, nem érezhető semmi, ha tiszta vagy odalenn. Azóta nem feszengek közben.

Az anális szexet viszont nem engedem.

2018. dec. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

De jó hogy vannak ilyen nők.

Nekem még nem sikerült kipróbálni, pedig szeretném. Persze ha ápolt az illető.

33f

2018. dec. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. valaszolo. Tenyleg nincsenek ott se izek se szagok csak az elvezet. Izgato puncinyalas kozben oda is nyalni. sajnos nekem meg nem csinaltak de en mar csinaltam tobb baratnomnek is. Kivancsi lennek milyen erzes, akar a nyelvet is belemfurhatna :)
2018. dec. 16. 09:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön.
2018. dec. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boszorkány_ ***** válasza:
Én is nagyon szeretem!
2018. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem.
2018. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!