Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz? Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz? Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatom előtt voltak rövidebb szexkapcsolatnak mondható kalandjaim, meg neten elég izgalmas beszélgetések, játszadozások lányokkal. Már komoly kapcsolatom van, de még meg vannak ezeknek a képeknek, videóknak, történeteknek egy része. Nem szoktam őket nézegetni, de eszembe szokott jutni, hogy miket is éltem át.


Mit reagálnátok, ha meglátnátok ilyeneket a partnereteknél? És mit gondoltok erről?



2018. dec. 16. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgysem az igazat fogják írni. Az önbizalomhiányosak fognak a legjobban fújjolni.
2018. dec. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Spiritrobber ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok. De úgy gondolom a múlt az múlt. Kiegyensúlyozott normális kapcsolatban ezen nem lenne szabad fennakadni.
2018. dec. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök rendben van, h megörökítetted az ilyen pillanatokat is.

Én szerintem megnéznék pár videót csak kiváncsiságból, h a pasi mit hogy csinált még régebben.

2018. dec. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Dettó mint a 3as.
2018. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdemes azon elgondolkodni, hogy fordított helyzetben mit reagálnál. Zavarna, ha a csajod gépén lennének hasonló dolgok?

Ha egyikőtöket sem zavarja, akkor rendben van és nem gáz.

Szerintem viszont tök felesleges ilyen dolgokat őrizgetni és ha valóban komoly a kapcsolat, akkor szerintem gáz is. Bár ez csak az én véleményem. Ja, és nem vagyok önbizalomhiányos.

2018. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én beszéltem a múltamról, hogy miket csináltam régebben. Arról nem tud, hogy vannak ezek a felvételek. Engem nem zavarna fordított helyzetben, mert az a múlt. Izgalmas emlékek, átélt dolgok. Most vele vagyok, őt szeretem és vele élek meg dolgokat, nem másokkal.
2018. dec. 16. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd meg magadnak.

Nekem is vannak egy eldugott, jelszóval védett rar-ban dolgok :). Néha, ha egyedül vagyok, megnyitom, kis nosztalgia :).

2018. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!