Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, szexeltetek, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szexeltetek, vagy pettingeltetek már úgy lánnyal, hogy elötte napokig nem élveztetek el? Lányok, voltatok ilyen fiúval.

Figyelt kérdés
Hogy történt? Milyen volt a szex és az élvezés? Miért nem volt élvezés előtte napokig?
2018. dec. 20. 06:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Igen.

Mert nem nyúlok magamhoz...


42/F

2018. dec. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen!

Hogy milyen volt az elélvezés? Fantasztikus érzés és hatalmas adag jött :)

2018. dec. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Persze, volt ilyen. Nem racsnizok minden nap, meg éppen szex sem volt. Jó volt a szex, jobb érzés ilyenkor az orgazmus is, meg nyilván már az anyag inkább kezdett a cipőfűzőre hajazni :D
2018. dec. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. dec. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Nekem pont akkor enyhébb az érzés, hogy ha napokig nem élvezek el. Soknak sok jön, de érzetre meg 0. Ha nagyon elnyújtom sem élvezek nagyobbat. Ugyanakkor, hogy ha nagyon rövid sem élvezek akkorát. Én ilyen középtávon élvezek a legnagyobbat és ha az elmúlt 1,5 napban volt valami.
2018. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen
2018. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
persze, hiszen nem maszturbálásból áll az élet, majd felnőttként rájössz, hogy vannak hetek, amikor nincs se szex, se maszturbálás, mert egyszerűen nem fér ki
2018. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Az előző csajommal szakítottunk, aznap már nem volt szex. Rá három hétre találkoztunk, mondta, hogy kicsit beszélgessünk, úgyhogy én kocsival kimentem egy hozzájuk közeli parkba, ő gyalog, beszélgettünk, szóba jött a szex téma, hogy mennyire hiányzik neki stb. persze én élből rávágtam, hogy ezzel nem csábít vissza, nem kell ezt csinálni. De megfogta a kezem, belehúzta a bugyijába, szó szerint tocsogott, kívülről a gatyája is átázott és közölte, hogy nem is akar, azt akarja, hogy “megbasszam” úgyhogy be ültünk a kocsiba, kerestünk egy eldugott helyet, egy jó másfél órás hatalmas szex kerekedett ki belőle, azt hittem gyors leszek, de nem így lett, a végén az arcára akarta, konkrétan akkora adagot produkáltam, hogy homloktól hasig tele lett. Videó is készült az esetről, ahogy fogalmazott “insegesebb időkre”
2018. dec. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer megesett hogy beszélgettem egy pasival, aki nagyon szimpatikus volt, és fordítva is.

Belementünk a szex témába is, és elmesélte hogy fél éve nem volt csajjal.. nem tudom miért de megkívántam, összehozzuk egy találkozót.

Nagyon élveztem vele a szexet. Látszott rajta hogy isten igazából akarja, és engem ez nagyon beindított.

2018. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én mikor még szűz voltam és az átlag szemmel nézve elég sokáig volt, bár számomra nem volt az. Úgy értem teljesen normális volt az én szememben, hogy 21 évesen még szűz vagyok, akik iránt éreztem addig valamit, azok foglaltak voltak. A lényeg, hogy ez akkoriban nagyon beindította a lányokat, nem most volt.

Viszont évekre rá, mikor volt több éves kihagyásom az pont, hogy megrémítette a lányokat. Csak 1 volt akit nem zavart, talán még tetszett is neki. Később sajnos ezt el kellet hallgatnom, mikor valaki felkeltette az érdeklődésemet. Mikor már összejöttünk és kérdezgetett az exekről, akkor mondtam el, hogy az utolsó az már évekkel ezelőtt volt. Csak pislogott ő is azt hitte szórakozom. Időbe telt mire elhitte.

Szóval szerintem pont, hogy megrémíti általában a lányokat, hogy ha valakinek régen volt barátnője. Szerintem egy percig nem merül fel egy lányban, hogy esetleg egy férfinak is lehetnek érzelmi problémái, hanem biztos azt hiszik, hogy valami sorozatgyilkos.

2018. dec. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!