Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 12 cm és vékony farokkal ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm és vékony farokkal ki fognak nevetni a lányok?

Figyelt kérdés
Sose voltam nővel még! 27 éves vagyok ! Leginkább e félelmem miatt nem ismerkedtem senkivel.
2018. dec. 20. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Persze, hogy ki.
2018. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

A méret egy dolog,ha jó a dumád, eltudod magad "adni" és olyan csajt találsz akinek nem baktérium tenyészet a szája akkor nem lesz probléma. Valahol mindenkinek megvan a párja szokták mondani,de ha túlzottan frusztrál a méret akkor érdemes különböző legális orvosi beavatkozásokon elgondolkozni.

A barom hozzászólókkal meg nem kell foglalkozni.

2018. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenki. Azért az még nem mikró méretű!


Ha így folytatod tovább, nem is lesz. Kösd fel az átlag alatti tökeidet, és csajozz!

2018. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
A 90% ki.
2018. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Háháháháháháhá!
2018. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Hihihi. Ki.
2018. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
Nekem az eddigi 6 kapcsolatomból úgy alázott meg 2 csaj és csalt meg 3, hogy 15 centi hosszú és 11,5 cm körbemérve. Gondolom neked se sokkal vastagabb (14 cm-es kerülettől már jónak számít), de legalább durván rövid is. Ha én ilyen tapasztalatokkal "gazdagodtam", akkor sejtheted, hogy neked mennyi sikerélményed lenne. Azt javaslom várj, amíg tényleg nem fejlődik annyit a plasztikai sebésztudomány, hogy biztosan nekiess egy méretnövelő műtétnek, vagy ha nem tudsz várni akkor esetleg kockáztathatsz. De úgy tudom jelenleg csak a vastagításra van hatásos módszer (zsírfeltöltéssel), de a hossznövelés is csak max 2 centivel növelné meg (a tartószalagok elvágásával), de mondanom sem kell, hogy semmit nem érnél el vele, cserébe legalább soha többet nem ágaskodna. A normális méret 16/4,5-nél kezdődik a csajok szemében. Ha ezt nem sikerül semmilyen módszerrel elérni, akkor műtétekkel is tök felesleges bohóckodni, mert annyit jelentene, mint sz**nak a pofon.
2018. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó ! Tudom miről beszélsz ! Van egy nagyon jó gyerekkori barátom. Ő külsőre is sokkal jobb nálam ! Volt egy hallom csaja ! De 1 dagadt csaj fogadta csak őt el úgy hogy 16/4 es van neki! Volt legalább 15 kalandja szép csajokkal, de nem is lett több neki velük es volt aki meg is sértette hogy kicsinek találta.


Műtétet nem fogok bevállalni ! Inkább egyedül maradok ha így nem kellek senkinek .

2018. dec. 20. 16:32
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Már az nevetséges, hogy kiírod. Ha itt azt mondjuk, hogy ki fognak nevetni, akkor örökké szűz maradsz inkább? Ha pedig bíztatunk, akkor elmész csajozni? Ha te 27 éves vagy, akkor nagyon vissza vagy maradva és sajnállak 😃
2018. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
milyen vékony?4 felett már bőven jó...nem mindegy hogy azt látod vékonynak,vagy 1 visrli méretűt...
2018. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!