Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit változtatnátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit változtatnátok meg a párotokon?

Figyelt kérdés
Lányok,fiúk egyaránt:) nagyobb mell,segg?izmosabb test?nagyobb farok?

2018. dec. 20. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem így tökéletes a párom ahogyan van :D
2018. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Ajjaj... Elég sok mindent. A gyengédségén, a szemén, a vidámságán, a szeleburdiságán és hogy a súlya ellenére elég feszes a bőre, ezeken kívül mindent mindent.
2018. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Elfelejtettem hozzátenni, hogy 31F.

De elsősorban azt, hogy fogyjon vissza legalább annyira, mint mikor megismertem, pedig akkor is duci volt. A arcán a legzavaróbb. A fenekén, meg a combjain nem zavar annyira. Aztán mivel úgy sem lenne éppen nádszál, akkor ahhoz dukálna egy nagyobb mell.

Lehetne aktívabb és kicsit merészebb is.

2-es voltam

2018. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 lassan több lesz akkor a negatív,mint a pozitív:D ez már csak megszokás akkor?miért nem beszéled meg vele ezt?
2018. dec. 20. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Túlságosan jól adtam eddig, hogy úgy szeretem ahogy van, már nem mondhatom, hogy bocs, de mégis inkább le kéne fogynod :D Nem megszokásnak mondanám. Attól még szeretem, csak nem volna rossz, hogy ha változna egy-két dolog
2018. dec. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Létrehoznám
2018. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elsősorban az önfejűségén változtatnék. Aztán a lustaságán, és a problémák túlagyalasán. Bár tudom nem erre gondoltál :) A teste rendben van, bár a növekvő tokáját (amúgy nem kövér) is eltüntetném, valamint a kopaszodása megállhatna.
2018. dec. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Először a nemrégiben előjövő agresszióját tüntetném el. A testét imádom úgy, ahogy van.
2018. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak a komolytalansagat:D
2018. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!