Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lányok ti kezdenétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lányok ti kezdenétek kezdő domináns pasival?

Figyelt kérdés

Én már nem vagyok kezdő. Amikor elkezdtem érdeklődni a BDSM iránt, akkor több olyan bemutatkozást olvastam ahol külön ki volt emelve, hogy kezdővel nem szeretne viszonyt az adott lány.


Ti milyen kezdőkbe futottatok bele?


2018. dec. 20. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen :)
2018. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1-es:

te mennyire vagy tapasztalt és mennyi idős?

2018. dec. 20. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy szub??
2018. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Subdomina téma lesz az új sláger?
2018. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Én azt gondolom, hogy kicsit túlértékelik a tapasztalatot ezekben a közösségekben. Olyan is van, aki el van szállva magától, mert hu de tapasztalt, közben meg csak a korábbi kapcsolataiból fennmaradt hülye berögződéseit próbálja ráerőltetni a másikra.

Minden kapcsolatban meg kellene tanulni a partnerünket. A sok tapasztalat hamis biztonságérzetet nyújthat.


A kezdőkkel meg az lehet a baj, hogy nem is biztosan dominánsak. Sok olyan volt, aki azt akarta, hogy mondjam meg mit csináljon, hogy bánjon velem, hogyan legyen domináns. Ez vicces, róka fogta csuka helyzet.

Volt aki azért mondta, hogy dom, mert akkor kaphat ingyen puncit (sic!).

Meg volt olyan sok éves szűz, aki végső elkeseredésében akarta valakinek megparancsolni a szexet...


De a fiatal szubokat se nagyon veszik komolyan. Vagyis mikor fiatal voltam, nekem is előítéletekkel kellett megküzdenem :D

De 30hoz közelítve már elég öreg vagyok, hogy el higgyék, hogy tudom mit akarok. :)

2018. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát én amikor még semmit nem tapasztaltam meg, akkor is már elég éles elképzeléseim voltak, hogy mire is vágyom. Azzal kezdtem, hogy utána olvastam kicsit a dolgoknak és rájöttem nekem a DS része tetszik, az SM nagyon korlátokkal. Volt egy "idősebb nő" (30-hoz közel) aki életvitel szerűen élte meg és nem csak az erotikus dolgokban vágyott erre. Vele is sokat beszélgettem erről, hasonló vágyaink voltak, csak a kor különbség miatt nem volt köztünk több.


Fiatalok terén tényleg sokan nem tudják mit akarnak. Volt akivel minimális dolgok voltak, szerinte én nem voltam jó dom, de utána meg engem keresett meg kb rettegve amikor mással kipróbálta és rájött, hogy mi a különbség köztem és közte. Úgy kezdte, hogy nagy butaságot csinált és elmesélte a sztoriját. Ő végül rájött ez a világ nem neki való, igaz ő második alkalomra kb fejest akart ugrani egy olyan dologba amiről csak fantáziált.


Én úgy gondolom a tapasztalat számít valamennyit, de minden egyes partnerrel össze kell szokni. Ha valaki domináns nem azt jelenti, hogy mindent ráerőltethet a másikra.

2018. dec. 20. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán
2018. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!