Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma este szeretnem kikötözni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma este szeretnem kikötözni a feleségemet és így kényeztetni illetve szexelni. Mit, hogyan tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi tapasztalatunk e téren, minden tanácsot szivesen fogadok. Mit , hogyan tegyek? Semmi tapasztalatunk e téren, minden tanácsot szivesen fogadok. Több mint tíz éve vagyunk egy pár.

2018. dec. 20. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ágy alkalmas rá? vagy mihez kötözöd ki?

meg van a céleszköz amivel kikötözöd?


és ugye a feleséged tud erről? :D

2018. dec. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az ágy adott és az is amivel kikötözzem - úgy gondoltam a lábait nem kötném ki, vélemény? Tud róla. :)
2018. dec. 20. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát szerintem kötözd ki a kezét-lábát

és ha benne van a szemét is kösd be :)


milyen fajta kényeztetésre gondoltatok?


van akinek a forró viasz jön be, nekem inkább a jégkockás izgatás tetszik jobban

meg persze mellel, puncival játszadozás


ha bejön akkor csipeszeket is használhattok

2018. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Használd a fürdő köntös derék pántját, kéz összeköt ajtó lapja felett áthúz, összekötött kéz fejfölé emel, ajtó becsuk. Voilá egy teljesen kiszolgáltatott hölgy áll előtted. Kedvedre forgathatod, sokkal könnyeb mint fekve kikötözött kézzel. Felnyomhatod az ajtólapra szemből, vagy megfordulva pucsíthat. Ha nyitsz az ajtón és engedsz annyit hogy le tudjon ülni mehet szájba, nem tud menekülni :) A határokat te ismered Üdv 26/F
2018. dec. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézzétek meg a Bilincsben c. filmet előtte
2018. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lányok/nők, ti mit szerettek amikor ilyen kiszolgáltatott helyzetben vagytok?
2018. dec. 20. 18:13
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Írj privátba nyugodtan tudok mesélni.

42/N

2018. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézz videókat
2018. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Legtöbb csajom benne volt ebben, én úgy szoktam "tesztelni", hogy lehúzom a bugyiját és azzal kötöm meg a kezét. Ha ez nincs ellenére, akkor mehet más is.

Gondolom nem azért akarod kikötözni, hogy utána lánccal verd véresre.

Alapvetően az is elég lehet először, ha a feje mögött kötöd meg a kezeit. Így a mellei is jobbat mutatnak majd.

2018. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha én ki tudnám kötözni az asszonyt, akkor végre leborotválnám a punciját, mert arra nem hajlandó.
2018. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!