Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mit/milyen pózt/melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit/milyen pózt/melyik pillanatot szeretitek legjobban szex közben és miért?

Figyelt kérdés
2018. dec. 21. 00:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hátulról szeretem a legjobban :P exem az "istennő" pózban volt (már aki érti) dugtam a punciját és néha közben ujjal izgattam a popsiját


de a misszionárius és a lovagló is jó :)

meg pár dolog


a perverzebb részleteket nem írom le, de azokat is nagyon élvezem

2018. dec. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem mesélem privátban, hanem nyíltan fölvállalom: Azokat a pózokat szeretem, ahol a nő van fölül.
2018. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a nő lovagol, mert lusta vagyok :D
2018. dec. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a misszionáriusért vagyok oda, mert hihetetlenül jól esik élvezésnél finoman magamhoz szorítani őt :3

26F

2018. dec. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Alvó pózt és lehetőleg egyedül.

Miért? Mert el vagyok fáradva.


F/42

2018. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A lovaglás egyik formája se a kedvencem, de a szirén és hasonlókat is beleértve. A vízöntő, vízesés és hasonló szögek a lányokra értve sem a kedvenceim.

Hangulattól is függ. Alapvetően a misszionárius különböző formáit és a tangót, pillangót és hasonlókat mondanám holtversenyben elsőnek, de van hogy olyanom van, hogy hátulról, szóval a vénusztól a kutyáig dolgok maguk mögé sodorják messze a többit. Tehát mikor arra vágyom, hogy megragadjam a párom és igenis csúnyán és obszcénen kell, hogy fogalmazzak, de keményen megbsszam.

Pillanatként az egyik mikor belém mélyesztik a körmöket, vagy a párna fej fölötti megmarkolása és mikor ilyenkor elakad hang. Szóval nem is mag a csúcspont egy nőnél, hanem közvetlen előtte, valahogy akkor a legizgatóbb. Ez azzal kombózva, hogy mondjuk én ujjazom és a keze az enyémen van és mikor előtte szorítja és egyre durvábban verik ahogy egyre közelebb kerülnek.

A másik természetesen mikor végre elmegyek. Ez vagy akkor a legjobb ami szinte soha nem történik meg, hogy egyszerre megyünk el, vagy amikor tényleg a szájába megyek el és mikor ténylegesen várja egy lány és megkönnyebbült enyhe nevetésszerű dologgal fogadja.

Hogy mitől lesz jó az meg hosszabb mint amennyit eddig leírtam összesen

2018. dec. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A misszionáriust, nagyon meghitt tud lenni. Főként amikor elélvez a másik.

20F

2018. dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 manly ***** válasza:
Ez annyira sokrétű, hogy le se tudom írni. Attól is függ, h a lánynak melyik testrésze tetszik a legjobban. Amikor lovagol, látom az arcát, melleit, punciját, de nem látom a popóját. Leginkább a lovagló ha már választani kellene.
2020. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kutya a legjobb póz. A legnagyobb élvezetet okozza.
2020. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 manly ***** válasza:
Minden póz jöhet ha jó a csaj. A legjobb pedig a beleélvezés.
2020. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!