Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet fiatalabb lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fiatalabb lányokkal (18-20) ismerkedni a neten?

Figyelt kérdés

Olvasgatom a kérdéseket és annyira jó látni, hogy a nők is ennyire nyíltan beszélgetnek szexuális témában. Nem az a visszamaradottak, hogy "juj ez ciki" meg belepirul ha felhozok valami ilyesmi témákat amik itt mennek.

Egy barátnőm volt akivel 4 hónap után sem lehetett semmit sem csinálni csak csókolózni. Annyira elkeseredetten olvasom a ti sztorijaitokat, hogy 1-2 hónap után már kiverték pár lányok meg tapi és akár 3 hónap után már le is feküdtetek... Én meg csak az ilyen félénk apácákat fogom ki... (nem volt az csak viccelek, értitek)

Hol lehet fejben érettebb és olyan nőkkel ismerkedni akik készen állnak és szeretnének is szexuális életet élni? Nekem ez alapvető lenne és szeretnék olyan lányokkal ismerkedni akikkel közösek a céljaink....

18/F (mindjárt 19)



2018. dec. 22. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Meg fogsz lepődni.

Társkeresőkön.

2018. dec. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt is vannak böven. Tegyél ki egy csajos kérdést [csajoknak szolot] válaszolni fognak rá százan is.
2018. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel sajnos én is Így vagyok.

17F

2018. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
vigyázzatok a kérdező mindjárt 19 XDD rohadt jo h oda van irva zárojelbe :D
2018. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33/F nemapróhirdetek, de ha más megteszi, örömmel használom ki én is! ;)
2018. dec. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi. Nekem még nem volt párom, és ha lenne, akkor is biztos, hogy nem 1-2 hónap múlva feküdnék le vele, viszont addig is, mikor eltelik pl.: 2 hónap, az orált megadnám neki, mert nem kínozni akarnám szerencsétlent amíg én nem állok készen a szexre. 0-o


Na de, kérdésedre a válasz: Társkereső, visszanézed a friss kérdéseket, hátha írt a megadott korosztályon belül. Egyébként a pirulást szerintem szokd meg. Én a nemlétező párommal szívesen beszélgetnék perverz témákról. Anno a legjobb barátnőmmel perverz kérdezőset játszottunk, ahol mindenféle téma volt, csak a tabu nem játszott. :D Amúgy, itt a Gyakorin valaki megtalálta élete párját, akinek mára gyereket szült, tehát ha ezen az oldalon valakinek összejött a nagy Ő, illetve még Anotalkon is volt nem egy ember olyan szerencsés, egyszer biztos találsz magadnak valakit, aki nem "apáca".

2018. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De társkeresőn is lehet ilyen lányokat fognék ki meg ott előbb számít a külső mint mondjuk amit akarnék mert lehet ott is ilyen apácák vannak. Azt hallottam ott is nagyon visszamaradottak és kerülik az ilyen szókimondóbb "perverzebb" dolgokat. (témákra gondolok nem szexchat vagy ilyenek)

Mi az, hogy csajos kérdés? Ezt fejts ki :D

Igen, odaírtam mert most esedékes és nagyon őszinte vagyok szóval nem fogok felfele kerekíteni és 19 et írni :) Fogadd el, de nem fenyegetésnek írtam hanem tényként, hogy mindjárt 19 :))) Ne keress mindenben összeesküvéselméletet :D

Sajnálattal hallom vannak sorstársaim :(( Nektek is kitárást...

2018. dec. 22. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárhol
2018. dec. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!
2018. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!