Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 20 éves szűzként idegenkede...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 20 éves szűzként idegenkedem a szopástól, az még változhat?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő partnerrel igen változhat.
2018. dec. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Más nők is vannak vele így. Talán változik, ahogy az előttem szóló írta.
2018. dec. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lesz egy figyelmes partnered, aki nem készerít rád semmit, hanem a magad tempójában próbálhatod ki, megszeretheted.
2018. dec. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is idegenkedtem a dologtól... 18 évesen, majdnem 19, vesztettem el a szűzességem a jelenlegi barátommal. Először nagyon félénken csináltam, mindig kerdezgettem hogy jól csinálom? Aztán a pozitív visszajelzések, a sok odafigyelés és persze a végeredmény egyre bátrabbá tett. Nem szerettem meg, de a páromért csinálom :)
2018. dec. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt: igen, változhat.

Másrészt: ha nem, akkor sem dől össze a világ. Legfeljebb majd olyan társat keresel, aki nem akarja mániákusan minden testnyílásodat teleélvezni. ;)

2018. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#1, 3: "Ha lesz egy figyelmes partnered", az nem fog olyasmire kényszeríteni, amit nem szeretnél.

Tudjátok, a figyelmesség nem ott kezdődik, hogy csakazértis ráerőltetem az akaratomat, csak épp finomabb köntösben. Hanem hogy tekintettel vagyok rá, hogy ő mit szeret, meg mit nem.

2018. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 előbb értelmezd az írásunkat aztán állj belém! Ki a 3,14nám irt itt kényszerítést?

A megfelelő partner akitől mégis megjön a kedve. "Kinálgatás" nélkül akár. Nem kell kioktas!

23/N 😠

2018. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!