Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alacsony srácok, ti kipróbálná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony srácok, ti kipróbálnátok nagyon magas lánnyal?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hoppá... Igazad van. Kissé hülyeség volt a kérdés így újra átolvasva:/
2018. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
170 vagyok és természetesen kipróbálnám annak ellenére, hogy kb 0,001% esély lenne, hogy egyáltalán egy ilyen csaj szóba álljon velem. Pedig biztos nagyon odaadó lennék, ahogy mellmagasságban lenne a fejem és a fejemet magához szorítva a mellétől végignyalva haladnék a puncija felé és kényeztetném, mint egy amazont a rabszolgája.
2018. dec. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#9 Nem,nem lomboz le.Legyen egy csaj nálam egy fejjel magasabb és vegye még fel a tűsarkút is.
2018. dec. 25. 23:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Noha nem vagyok alacsony, de kipróbálnám nálam magasabb lánnyal gond nélkül.

És nem is tudom mi ez a hülység, hogy mindig a férfinak kell a magasabbnak lennie. Szerintem ez blődség. Ez nem jelent számomra semmit és nem is értem egyesek mit pattognak ezen.


Tanzániában az Eyasi-tónál él a Hadza népcsoport. Néluk pl teljes mértékben lényegtelen szempont a párválasztásnál, hogy a nő vagy férfi magasabb-e, ez náluk teljes mértékben idegen dolog volt.

Ami engem illet, én nekik adok igazat. És lelomboz, hogy a nők többsége ennek ellenére mégis egy csomószor ilyen alapon diszkriminál másokat, mintha ezen sok múlna.


Szóval csak annyit mondok, hogy engem az se zavarna, ha a csaj mondjuk egy két méteres kosárlabdázó lenne.

2018. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a magas lány, én 197 cm-es srác vagyok és az életben voltam egyszer egy 190 cm-es lánnyal (profi kézilabdás volt) és egyszer egy 182 cm magassal, de úgy mondom hogy ehhez képest meg még vagy tízszer ennyi alacsony, 160-175 cm-es lánnyal, tehát nem vagyok sikertelen, mégsem sikerült sok magas lánnyal.


Nem kizárólag magasság alapján választok, de nekem az nagyon bejön egy nőn, plusz még én is magas vagyok, de még így is alig volt élményem magas lánnyal.

2018. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, többször is, próbáltam már de nem sokszor..
2019. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!