Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasiknak melyk a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak melyk a legjobb póz szopásnál?

Figyelt kérdés

A csajok hogy szeretnek szopni ami nekik is kényelmes?

A pasiknak melyk a legjobb? Nekem pl állva a legjobb és amikor a csaj elöttem térdel.Ha ágyon és fekve vagyok úgy nagyon nehezen megyek el.


2018. dec. 26. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
jah az a legjobb,ha áll a pasi es en terdelek,megfogja a fejem es vadul sz.opat keményen
2018. dec. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Én a fotelban ülve szeretem és a lány előttem térdel kispárnán. Szeretem nézni ahogy csinálja és azt ágyban nem olyan kényelmes.
2018. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor hanyatt fekszik, és picit lelóg az ágyrol a feje. Imádom :)
2018. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én azt szeretem ha ő áll minden téren, én meg térdelek.
2018. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Térdelni szeretek előtte, vagy fekszem az ágyon és kicsit lelóg a fejem
2018. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Én azt szeretem, amikor medencében lemegy a víz alá, és a levegőt visszatartva kényeztet.
2018. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Nekem úgy a legjobb, ha miután a meleg vízben eljátszadoztam a nővel, a kád két szélén négykézlábra állok, a nő ilyenkor ülve is tökéletesen hozzámfér, a szájával is, és a kezével is.

Másik kedvencem, ha az ágyban széttett lábbal térdelek, a nő pedig szemben velem fekszik, a könyökén támaszkodva.

Az is remek, ha az ágy szélén ülök, a nő pedig előttem térdel, vagy ül egy párnán, vagy egy alacsony zsámolyon.

Végül a negyedik, ha az ágyban hanyatt fekszem, a nő pedig szemben velem térdel az ágyon, előrehajolva.

Ezek egyike sem kényelmetlen a nő számára (azt hiszem), legalábbis mivel nekem 4-5 perc elég.

2018. dec. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem csak úgy jó, ha állok. Ülve nem is tudok egyáltalán elélvezni, fekve pedig tudok, de nem jó érzés.
2018. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hanyatt fekszem.Közben játszom.a mellbimbóimmal.Ezt mindketten élvezzük!
2018. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!