Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 190 centi magas fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 190 centi magas fiúnak mekkora péniszt képzeltek el lányok?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez a két méret nincs összefüggésben.

De kíváncsi vagy hogy mit gondoltok.

Fontos, hogy egy magas fiúnak nagy legyen?


2018. dec. 26. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom, hogy nincs összefüggés. Fontos, hogy nagy legyen, de alacsonyabb férfinél is fontos. Talán annyi, hogy egy magasabb férfinél viccesebb ha kicsi neki, mert kisebbnek tűnik alapból. De ha kicsi vagy átlagos a farka, akkor tök mindegy a magassága.
2018. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már így megkérdezted, az mellett hogy egyetértek az első válaszolóval is, a válaszom olyan 17-19 cm.
2018. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az én 15 centim akkor kicsi a testemhez képest?
2018. dec. 26. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Párom 197 cm és 17 cm neki és a testéhez nézve tényleg kicsinek tűnik néha, de amúgy amikor bennem/kezemben/számban van, akkor érzem hogy jó.


Ugyanaz a farok simán lehet, hogy egy 160 centis férfin nagynak, egy 190 centisen kicsinek néz ki a test arányok miatt.

2018. dec. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 centi és 6 milliméter
2018. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tényleg nem függ össze hidd el

amúgy abban van valami hogy egy alacsonyabb emberen egy átlagos pénisz is nagyobbnak hat

pl én 170 vagyok és 17cm van

2018. dec. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
192 cm vagyok, és csak 16 cm, ráadásul vékony is, 3,6 cm körülbelül. A nagy magasságom miatt egész kicsinek tűnik.
2018. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyot
2018. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!