Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mást is beindít az ilyen szexcam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is beindít az ilyen szexcam?

Figyelt kérdés

Van hogy unatkozom otthon és fellépek videochates oldalakra. Ott lehet találni csajokat/nőket akik szívesen végignézik hogy maszturbálok, illetve ők is masztiznak közben vagy legalábbis levetkőznek. Volt már, hogy minden nap felléptem, mert szörnyen izgalmasnak találtam. Sajnos mindig mindenki messze lakott tőlem. Szerintetek ez mennyire normális dolog.


Volt olyan h teljesen normális bedzélgetés volt köztem és egy pár között. A csaj elkezdett rámászni a pasijára, előttem akarta csinálni vele. De a srác visszakozott. Közben egyébként iszogattak...


Részemről ez beteg dolog?

Egyedül élek és több száz kmre van a családom és a barátaim. Ezért kezdtem használni ezeket az oldalakat, aztán rájöttem hogy mádra is jó...

Itt is izgat, ha valaki meztelen képet küld magáról, bár nem túl gyakori...



2018. dec. 26. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Még nem próbáltam, de jól hangzik. Ne írjatok, ffi vagyok.
2018. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez melyik oldal?
2018. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne az oldal. Meg úgy átfogóan a férfiak ápoltak?
2018. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3#


Hát a vénembertől a tizenévesig mindenki van. Férfi vagyok, de vannak jó pasik biztosan rajtam kívűl is. 😂

2018. dec. 26. 19:52
 6/16 A kérdező kommentje:
De egyébként ez gáz szerintetek? Mármint hogy beteges? Vagy normális szexualitás?
2018. dec. 26. 19:53
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális
2018. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7#

Fiú vagy lány vagy?

2018. dec. 26. 20:21
 9/16 anonim ***** válasza:
#7es vagyok, és lány.
2018. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ezzel ugyanúgx vagyok, csak lány vagyok. És rettenetesen izgat.
2018. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!