Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 és 40 év közötti férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 és 40 év közötti férfiak! 20 év körüli lányokkal való ismerkedéssel hogy álltok?

Figyelt kérdés

Ha igen miért, ha nem akkor miért nem.

Hol ismerkednétek velük, mi az amit vonzónak találtok?



2018. dec. 27. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Szívesen ismerkedem velük. Tetszik a fiatalságuk. Szórakozóhelyen, koncerten, kiállításon, bárhol.


39/F 😉

2018. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Leginkább szerintem az interneten mert valószínűleg nem jönnének oda hozzám ismerkedési szándékkal de hogy miért itt nem részletezném nyilvánosan. Miért nem ismerkednék: Esetleg később még sem tolerálná jól a korkülönbséget vagy megjegyzéseket tenne . Miért igen: talán nyitottabbak a változásra akár elköltözni egy másik országba vagy új ötletre mint egy negyvenhez közeli nő, és nyilván vannak kivételek de teljesen más szemmel nézik a világot és lendületet adnak.
2018. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóba állnék, 20 évessel is, de csak pár évvel fiatalabbat keresnék, ha keresnem kellene.
2018. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A 20 éves nagyon fiatal, részemről kapcsolatra 25 körül van az alsó határ, az alatt csak kivételes esetben. Helyszín: hétköznapok világa bárhol vagy internet; szórakozóhely kizárva. Mi az ami vonzó: a fizikai vonzalom mellett konszolidált megjelenés (külső-belső egyaránt), reális világlátás és két lábbal a földön jár.


32F

2018. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerkednék,de élőben nehéz eldönteni ki nyitott erre,ezért inkább a neten keresgetek,igy meg a távolság a gond általában,ritka ha találok valakit,főleg ha Somogyban...37F
2018. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha el tudjuk egymást fogadni minden lehetséges, de szerintem a neten vagy ha ő odajön ismerkedhetünk meg. Nem volt még komoly kapcsolatom ilyen fiatal lánnyal csak egy lazább de tetszett a fiatalos gondolkodásmódja, csak néha nem volt megbízható volt hogy öt perccel előtte mondta le a randit.
2018. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük és ők is szeretnek engem. Sok fiatal barátnőm volt, és van is. 46.F
2018. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A férjem 33,en pedig 24. Együtt dolgoztunk. O pincher volt, én pincérnő.
2018. dec. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Olyanokkal foglalkoznak amiket már rég meguntam.

Majd tapasztalod.

2018. dec. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem jöhetne, de nem jön.
2018. dec. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!