Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ahány nővel voltál az életben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahány nővel voltál az életben, azokból mennyi volt tőled legalább 3-4 évvel idősebb (felső határ a csillagos ég)?

Figyelt kérdés
Mennyi, milyen arányban.
2018. dec. 28. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak fiatalabbak voltak tőlem. Most már 46 éves vagyok. Nem is igen kellene idősebb, bár.... 😊
2018. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Women are property ***** válasza:
Egyszer voltam életemben idősebb nővel, de így is csak 1 év volt közöttünk.
2018. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

3-4 asszem

nem tudom számít e h leszbi vagyok :D

2018. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A furcsa, hogy az 5-ből mindegyik idősebb volt nálam. A legnagyobb különbség 4 év volt (én 22, a csaj 26), de a legkisebb különbség is 5 hónap volt talán.
2018. dec. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!