Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fair a nőkkel szemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fair a nőkkel szemben ez a „legyen csendes, visszafogott, kifinomult a civil életben, az ágyban meg a legmocskosabb ringyó” elvárás?

Figyelt kérdés
Persze most nem azt mondom, hogy minden férfiban ez fogalmazódik meg, mert nem hallottam annyiszor, hogy rá akarjam vetíteni mindannyiukra, ahhoz viszont éppen elégszer, hogy ne tudjak szó nélkül elmenni mellette. Tényleg olyan rengeteg nő van, akinek a természetétől egyik viselkedés sem idegen a kettő közül? Mert nekem ez kicsit „ha fel meri vállalni saját magát, és azt, hogy imád jókat kefélni, akkor egy könnyűvérű, erkölcstelen cafka; ha meg alkatilag visszafogott, és ez az élet minden területén megnyilvánul, akkor prűd fapina” helyzetnek tűnik.
2018. dec. 29. 00:39
1 2
 1/12 Women are property ***** válasza:
40%
Miért ne lenne fair BÁRMILYEN elvárás? A nők is rengeteg elvárást megfoglamaznak a férfiakkal szemben: legyen határozott, de gyengéd; legyen önbizalma, de legyen szerény, stb.
2018. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy társaságban normálisan viselkedem, meg tudok jelenni bárhol, választékosan beszélek, és nem rakom ki mindenemet nem a társadalom miatt van. Társaságban sem vagyok csendes, visszafogott végképp nem, de nem is fogok trágárul beszélni, azt majd a partnereimmel. nyilván nem a családi vacsoránál fogom elmesélni, hogy 1 órája mekkorát keféltem a pasimmal, aki mellettem ül. Mindennek megvan a helye. Amúgy meg a napokban szexeltünk épp, és rendeltünk kaját. Full meztelen nyitottam én ajtót, szegény futár csak nézett. Nem vagyok szemérmes, swingerzem, stb, de pl. család előtt vagy üzleti ügyben nem beszélek ilyesmiről. Rossz társaságba jársz, kérdező.


26n

2018. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Senki nem mondta, hogy ez nincs így, de miért mindig a rákontrázás az automatikus válasz egy ehhez hasonló kérdésre? A topic témája az, amit megjelöltem, szóval itt emiatt kell sírni, a férfiakat érő igazságtalanságok miatt meg majd sírunk olyan kérdés alatt, ami róluk szól.

#2

„Társaságban sem vagyok csendes, visszafogott végképp nem”

Akkor a probléma elsősorban nem téged érint. Amúgy meg sarkítasz és félremagyarázol, gondolom, szándékosan. Senki nem beszélt családi vacsoráról vagy üzleti ügyről; merem feltételezni, hogy a haveri körödben, ahol elméletileg felszabadultnak kellene lenned, nem úgy és nem olyasmiről kommunikálsz, mint komolyságot és önfegyelmet megkövetelő szituációkban.

2018. dec. 29. 01:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést én pasi ként jobban kedvelem az olyan nőt lányt aki nem árul zsákbamacskát.. Ha egy vadmacska akkor miért ne viselkedne úgy? Már nem a sötét középkorban vagyunk szerintem..
2018. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok, jah haverokkal persze... Vannak is páran akikkel összegabalyodunk közös programokkor.
2018. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Elnézést újra én, ha választani lehetne legyen a civil életben is temperamentumos és az ágyban is és közösen röhögjük ki a többieket..
2018. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Jó, akkor ne akard megérteni. Nem kell mindenkire rámászni, de simán el tudom képzelni (sőt, el sem kell képzelnem, mert tapasztaltam), hogy a „nimfománabb” nők megjegyzik pl. egy ínyükre való pasi láttán, hogy nem rugdalnák ki őt az ágyukból; nem jönnek zavarba, ha valamilyen oknál fogva szóba kerül a szex, és ki is merik mondani, hogy lételemük. De legfőképpen olyasmire gondoltam, amiről a #4-es is beszélt, tehát hogy szokott társulni egy szenvedélyesség, hevesebb vérmérséklet a „mocskos ringyósághoz” sok esetben.

2018. dec. 29. 01:33
 8/12 Women are property ***** válasza:
Én ugyan nem sírtam. Mindenki azt vár el, amit akar.
2018. dec. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akivel bszni akarok azzal bszni fogok, te jó ég :D az agyambol kirugnam, de mah egy unalmas estén vagy deluztanon ok egy ket orára, aztan hello.
2018. dec. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez jogos, de értsd jól :D
2018. dec. 29. 03:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!