Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő/lány, aki kifejez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő/lány, aki kifejezetten a kicsi intim méretet kedveli?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi ennek az oka? Miért jobb a kicsi, mint a normál vagy nagy?
2018. dec. 29. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Elöször tisztázzuk: farokméretre gondolsz?
2018. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mi az a nagyon kicsi??
2018. dec. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen, férfi intim méretre gondoltam.

Mereven olyan 10 cm körüli. Vastagsága is átlagosnál vékonyabb, de azért nem ceruza.

2018. dec. 29. 09:20
 4/19 anonim ***** válasza:
9%

Ez az oldal tele van ilyen nőkkel, szerintem már kaptál privit is.

Ha nem vagy jóképű és sportos, az csak további előny :D

Ne kérdezd miért, ők állítják magukról :D

2018. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
626x feltették előtted ezt a kérdést. Nem, nem szeretjük. Nyalással, ujjazással meg vibrátorral is lehet orgazmust okozni, de ez egy idő után kevés. Na. Agyatlan bandaa....
2018. dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező ahogy 2 egyforma hímtag sincs úgy 2 egyforma vagina se létezik.

Aki a kisebb péniszt szereti mint pl én is azért mert egy hosszabb egy vastagabb már fájdalmat okoz... a 10cm ha jó kemény az teljesen jó,használható. Akkor van gond ha csak fél kemény mert attól menten idegbajt lehet kapni.

Szóval nyugi igen vannak olyan lányok/nők akik a kisebb péniszt szeretik élvezik.

2018. dec. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

Üdv. Inkább itt írok, utálom, ha lehurrognak, pedig nem is ismernek.

Párként írunk, én (a fiú) gépelek. Nekem pont akkora van, mint neked. A párom mégis sorozatélvező, sőt, spriccel is. Pedig azért nem vagyok egy lepedőakrobata, normál ideig bírom, stb.

Akik ilyen "nekem csak 17 centitől jó" dolgokat írnak, azok mind álneves pasik, esetleg 1-2 olyan nő, akinek fogalma sincs, mennyi 17 centi. Nem beszlve arról, hogy akinek egycsepp anatómiai ismerete van, az tudja, hogy a hüvely nyugalmi állapotban 5-6 centi hosszú, izgalmiban meg kb max a duplájára nő, és akkor még nem is beszéltünk róla, hogy a hüvely érzékeny része az eleje. Tehát h valami 25 centis űrlény-vaginája lenne valakinek, akkor is jó lenne a 10 centi.

Barátnőmnél néha pár pózban ha túl mélyre megy, már mg tudja bökni a méhszáját, az meg fájdalmas. A 10 centi.

Nem tudom, voltál-e már amúgy lánnyal. Ujjazáskor az ujjaddal is simán eléred a hüvely végét. Persze, az képes tágulni, ha muszáj neki, de azért vannak határok.

Szóval a méret maximum vizuálisan számít. Lesz egy-két nyavalygó komment (van pl. egy 28-29%-os, aki mindig odaírja minden hasonló kérdésre ugyanazt, hogy őt a kis farka miatt ejtették vagy 100-an), de ezekel ne törődj. Minden egyes nőnek elég lesz a 10 centi, egyetlen esetben nem: ha "nyavalyogsz" miatta, és ez érződik is neki. Na, akkor a kedve is elmehet, meg férfiatlannak is tűnhetsz.

Ha egyszerűen magabiztosan "letepered", és nem érezteted vele, hogy szerinted kicsi, akkor ő sem fogja érezni, hogy az - mert nem is.

Aki azt írja, hogy emiatt ejtették, hazudik, vagy azért ejtették, mert nyavalygott miatta, és a nőknek elegük lett belőle.


Konkrét kérdésedre a válasz: barátnőm az én farkamat preferálja, ami kicsi. Biztos jó lenne neki nagyobbal is, de sorozatélvezésnél jobb nem sokkal lehetne amúgy sem. Feltételezem, hogy a nők 99%-ánál ez így van. Mindegy, hogy 10, vagy 15 centi.


Remélem, segített a válaszom. Bocsi, ha néha kicsit felháborodott hangnemre sikerült a dolog, az nem feléd megy, hanem a sok idióta válaszra, amit mind álneves pasik, vagy idióták írnak.


Üdv,


Egy igazi pár, igazi tapasztalatokkal és anatómiai ismeretekkel.

2018. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Előző vagyok, hopp, most látom, hogy nem privát lett, hanem válasz. Mindegy. Lehet marakodni. :)
2018. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

#7, egyetértek minden szavaddal.

A legfontosabb nemiszerv az agy, ott dől el minden. Szenvedélyes szerelemben nincsenek méret-gondok.


Tapasztalat alapján mondom. Alacsony is vagyok, nincs nagy méretem se, a nőim majdnem mind magasabbak voltak nálam (most is), de emiatt még nem tapasztaltam hátrányt.

2018. dec. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Előző barátomnak is hasonló volt (lehet még kisebb is, sose mértem), vagy fél órát bírta vele, és bármilyeen pozícióban teljesen eltudtuk magunkat engedni, bár néha volt hogy még ő is megbökte a méhem, ami nem volt jó. De alapvetően nagyon élveztem vele, kényelmes volt.


A mostani barátomnak jóval nagyobb, és vastagabb, hosszra majdnem a duplája, vastagságra több. Látványra nagyon szép, de az ágyban sokszor okoz vele nemcsak kellemetlenséget hanem fájdalmat is. Vele nem lehet olyan szinten elengedni magunkat mint az exxel, pedig amúgy nagyon tüzes. Sokszor vágyom is az előző méretre, vagy legalább valami átlagosabbra. De ez van, soha nem ez alapján választottam. Valahogy boldogulunk.


Szóval ne aggódj, csak nagyon kevés nő van aki valóban csak a nagyot szereti. Akik itt írják azok tényleg vagy pasik, vagy szüzek és/vagy nemtudják mi az a 20 cm, vagy lehet valamelyik valóban a ritka kivétel.

2018. dec. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!