Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy egy lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy lány nem élvezi, ha nyalják? Veled előfordult már, lányok?

Figyelt kérdés
Ilyet még sosem láttam, miközben csináltam neki, semmi megvadulás, kb nézett ki a fejéből. Nedvesnek nedves volt. Bambult előre :D
2018. dec. 29. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem mondja, hogy hogyan jó neki, akkor így járt :D

Velem sajnos már volt olyan, hogy hiába kértem a pasit, hogy másképp csinálja, csakazértis folytatta amit elkezdett. Persze, hogy nem éreztem semmit.

2018. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2018. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Women are property ***** válasza:
Azt mondják, hogy sokan nagyon rosszul csinálják.
2018. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem, előtte filmezés alatt mindenhol csókolgattam, öleltem. Annyira nedves volt... Kérdeztem hogy jó neki, annyit mondott hogy így jó. Pedig nyilván nem volt az...
2018. dec. 29. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen. Ahogy elkezdett jatszani lent,egy percbol kiderult,hogy en ezt nem elvezem es inkabb mondtam,hogy ezt hanyagoljuk...

Szerintem ez egyen fuggo mind a ket nem reszerol. Lehet a lany elvezne,de nem jol csinalod...vagy eppen jol csinalod,de a lanynak nem tetszik.

Peldaul van olyan fiu ismerosom is aki nem elvezi a szajjal valo kenyeztetest.

2018. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem élvezem, ha nyalnak, csak megengedem a pasinak, ha ő szeretné. Egy nyakcsók vagy a mellemre puszi sokkal többet vált ki belőlem, mint egy 5 perces nyálas egy tehetséges fiatalembertől.


21 éves vagyok, de eddig mindig így éreztem és ez változni sem fog. Több férfival volt már szenvedélyes éjszakám, akik mindent nagyon tudtak, valószínűleg nyalni is, csak az valahogy nem jött át.


Ritka az ilyen nő, aki akkor sem szereti, ha "tényleg jó vagy," de én is létezem, tehát előfordul. :)

2018. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van
2018. dec. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy néha élvezi a csaj de az elején még nem igazán fog ugrabugralni örömében hiszen lassan kell felépíteni az egészet az elején még kellemes meg minden és aztán jön szépen lassan az érzés hogy mindjárt elmegyek.. szóval persze az elején szépen feküdt kussban az okés de ha már jó ideje így csinált akkor lehet éppen elvette valami a kedvét vagy nem úgy csináltad ahogy éppen kívánta mert más az hogy mi a tuti módszer a csajnal és más amit éppen kíván. Azért kérdezd meg tőle hátha tud rá választ adni beszeljetek meg egymással szerinte mi a jó neki és legközelebb próbáld úgy csinálni. Van aki szereti ha közben ujjazzak vagy simogatjak a combja belső felét stb az is jobban fokozza az ingert. 🙂
2018. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem jól csinálod valszeg.
2018. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!