Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megjött de rettentően kívánós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjött de rettentően kívánós vagyok. A páromnak hiába szóltam, már kétszer kielégítettem magam, de férfi érintésre, gyengédségre vágyok. Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Párommal együtt élünk, tegnap megjött miközben szeretkeztünk, amint észrevettük valamiért nem folytattuk pedig korábban nem állította volna ez meg a párom. Én rettentő kívánós lettem mostanra, megkértem,hogy simogassa a melleim mert nagyon érzékenyek és jól esne egy kis gyengédség ott lenn is (meg szóban is - olyan jó lenne a bókjaiban úszkálni, tudjátok, úgy szeretném ha éreztetne velem, hogy vonzódik hozzám stb). Most itt alszik a drágám mellettem, keze a combjaim közt, tudom, hogy fáradt, de annyira hiányzik, hogy tudatosan kényeztessen. Mit tehetnék? Más lány is van így, mikor megjön neki? 26N
2018. dec. 29. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindenki igy van amikor megvan, hát mit tudsz tenni? semmit. ha nem akarja vagy fáradt akkor csinált magad van.

én lassan 3 éve nem voltam pasival, szenvedek én is, amikor megvan mégjobban, üdv a klubban. 27nő

2018. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Én nem csak akkor vágyom a törődésre amikor megvan, hanem az elmúlt pár hónapban folyamatosan.

Az én férjemmel is ugyanez a helyzet. Fáradt...

Már annyira hiányolom a törődést hogy az is eszembe jutott hogy szeretőt keressek (sosem csaltak meg,és egészen eddig nem is volt szándékomban, most sem tartom a leghelyesebb ötletnek.)

Nyilván neked nem ezt tanácsolom...

2018. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Csaltam*
2018. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy csak menstruáció alatt hiányzik a gyengédség. Én pasi vagyok, elmondásod alapján ugy érzem magam, mint aki 2 hónapja menstruál egyhuzamban.
2018. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:)

Megnyugodtam, hogy nem irreális az elvárás tőlem! Én is állandóan vágyok a szeretetre, törődésre, de ilyenkor fokozottan rosszul tud esni, hogy nem kapom meg :(

2018. dec. 30. 02:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia pasi vagyok .

Előző párommal mensi közben is csináltuk csak kádban .

A gyengédség és szavak stb napi szinten meg volt köztünk ...de mikor meg volt neki sokkal éhesebb volt .

2022. aug. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!