Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti próbáltátok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti próbáltátok már a popsitokat ujjazni, vagy valami mást feldugni? És ha igen mit? Kort is ha lehet

Figyelt kérdés

2018. dec. 30. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Igen egy pasival éppen szexchateltem és felhozta a témát. Felvoltam izgulva így gondoltam úgy is én csinálom kárt nem teszek magamban szóval hajrá. Először fura érzés volt de aztán kezdtem élvezni de az tuti hogy nem a kedvencem. Másnak nem emgednem úgy se mivel nem a legborzalmasabb oda feldugni valamit ami arra szakosodott hogy kijöjjön vmi más. Eleve sok az olyan férfi és nő aki engedi hogy megdugjak a popsijat és aranyeres lesz meg rosszul fog zárni az izma és kijön aminek nem kéne... Nem értem mire jó ez. Oké lehet hogy jó érzés mert lehet jól csinálni de megéri a szenvedést utána egy életen át ha valaki túlzásba viszi?
2018. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik ujjamat feldugtam par eve.
2018. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A seggem nem erogén zóna. Semmi pozitív érzet nincs bennem, ha bármi odaér. Inkább undor fog el.
2018. dec. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Próbáltam már ,kiváncsiságból. Mert izgatott,privire nem válaszolok!!
2018. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Ujjaztam már de vibratort jobban szeretem bedugni


24l

2018. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, de nekem sokkal jobb ha csak körkörösen masszírozom a lyokat, esetleg egy újpercnyit nyúlok bele. ( nem sztorizok privátban! )
2018. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!