Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van hogy én soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy én soha nem dughatom meg a baràtnömet anàlisan de ö engem igen. Miért ilyen velem?

Figyelt kérdés
Ö egy felcsatolhatósal meg szokott dugni engem. Megengedtem neki kiprobaltuk mert nagyon szeretem öt es ràkapott a dologra. Én viszont öt még soha nem dughattam meg anàlisan. Felhoztam ezt neki és azt mondta soha nem is fogom öt úgy megdugni soha senkinek nem engedte meg es nem is fogja. Mondtam erre ez nem fer erre azt mondta ha nem tetszik fel is út le is út. Miert ilyen velem?? Miert csinalja ezt??

2018. dec. 31. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne engedd meg neki, hogy megdugjon téged.
2018. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor kidob, az tuti.
2018. dec. 31. 14:18
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Azért ilyen mert ő a domináns a kapcsolatotokban. Magyarán tudja H bármit eltursz. Ne rendeld ennyire alá magad neki. Ha azt mondja emiatt fel is út le is út akkor szakitsatok. Ha emiatt képes elhagyni akkor nem szeret
2018. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Fujjjj 😭
2018. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak az a baj nagyon szeretem. Ö az elsö baràtnöm egyébként.
2018. dec. 31. 14:24
 6/16 Gericement válasza:
76%
Hát bakker oké el tudom képzelni hogy szar helyzet, de ezt akkor sem csinálhatja meg, és ez nem szeretet.. ereszd szélnek, nála csak jobb lesz...
2018. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
De ő nem szeret téged sajnos. Ha szeretne akkor máshogy állna a dolgokhoz
2018. dec. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

Azért azt eltudjuk képzelni, hogy a csaj a felcsatolhatóssal erőszakolja meg a barátját heti szinten és ha a férfi nem engedi akkor a csaj kidobja?


Izlelgessük csak a történetet. Nagy kár hogy kamu, pedig remek film lehetne belőle.

2018. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdését továbbítottuk a felcsatolóssal foglalkozó kormányhivatalnak! A válaszig szíves türelmét kérjük!

Kamu kérdés.

2018. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ad1-neked jó ha megdug?

Ad2-neki jó lenne ha análisan dugnád?


Ha neked jó de az ő kedvéért kezdtetek bele attól még neki nem kötelessege belemenni az analba


Ha viszont neked nem jó hogy megdug akkor meg ne hagyd neki!! Nehogy már! Egy kapcsolat a kölcsönös örmoszerzesrol kene hogy szóljon,nem pedig arrol hogy az egyik fel azt csinal amit akar a masik meg tűri


24/N

2018. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!