Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! A pénisz vastagságát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! A pénisz vastagságát ti felülről vagy oldalról szoktátok mérni?

Figyelt kérdés
Mert nekem felül mérve 4 cm jön ki, oldalról viszont csak 3,5. Azért kérdezem, mert ugye a pénisz nem szabályos henger és többször olvastam már, hogy sokaknak 5 cm körüli a vastagsága, ami nem tudom hogy lett megmérve.

2018. dec. 31. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
a legszelesebb pontjan kell merni. nekem 4.5, szoval valoszinuleg jol lett lemerve az 5 is, nekem hihetonek hangzik. nem mindenkinek egyforma.
2018. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azt figyeltem meg ha ráfekteted és nem mozdítod a fejed balról jobbról méred sokszor a 4 est 4,5 nek hiszed

ha fejed mozdítod balról jobbra a 4 est 5nek mérik.

2018. dec. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 October15 ***** válasza:
Ha érdekelne a pontos szám akkor cérna köré és kerületből visszaszámolnám. :D Ehhez azért olyan sok agy nem kell.
2018. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Katolikus plébános ***** válasza:
Felülről.
2018. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Komolyan ilyen baromsággal foglalkozol?


Én világ életemben leszhartam mekkora a farkam mivel úgysem tudok tenni ellene semmit.

2018. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3: "Nem teljesen mindegy,te szerencsétlen lúzer."


Diszkréten megkérdezhetem, hogy mi a halál f***ának vagy itt, ha nem releváns számodra a kérdésem? Nem a kisállatok kategóriában tettem fel a kérdést, szóval rohadtul nem mindegy, NEKEM. És elárulnád, hogy miért lennék lúzer, azt leszámítva, hogy nincs akkora a farkam, mint Uraságodnak?

2018. dec. 31. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
pedig igaza van a 3-asnak, hisz te a vékonypéniszű rém vagy, aki csak ezen tud pörögni, 1-2-szer megkérdet, mert nem világos, ez érthető, de hogy állandóan ezzel jössz:D
2018. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2. Ezt nevezzük parallaxis hibának.
2018. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Köszi.

Olyankor teljesen megnyugodtam amikor olyan vérbő nővel voltam aki pár száz férfit elfogyasztott és belemutogatta a levegőbe hogy mekkora volt a legnagyobb :D

Gond nélkül mindegyik tövig és nem egyik sem fájt neki.

Aztán ráhúztam tövig és felszisszent hogy óvatosan :)

hoppá...

Ennyit az itteni nagy farkakról.

2018. dec. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!