Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek egy 170 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek egy 170 cm magas férfi lehet szexi?

Figyelt kérdés
Mármint ha arcba bejön, meg úgy a teste is rendben van, adnátok neki egy esélyt?
2019. jan. 4. 14:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ezt sok hazug választ, tipikus a valóságban meg átnéznek az ilyen szerencsétleneken. Igen HA jóképű vagy és ki is vagy dolgozva testileg akkor van egy minimális esélyed. Nekem ez sincs, ronda vagyok átlagos nem kigyúrt testalkattal, szóval ez bukó. Azt megfigyeltem, hogy a legagresszívabbak a saját alacsonyságuk miatt az ilyen 155-160cm-es nők, ezek azok akik leginkább a min 180cm-es pasikra hajtanak. Csak nézz szét az utcán, az a valóság.. Hány 170cm-es törpe mellett látsz nőt?
2019. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!