Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszi minden pasi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi minden pasi azt hogy minél nagyobb a farkuk annál jobb velük a szex?

Figyelt kérdés
Voltam már pár pasival és eddig az a tapasztalatom hogy nem kell nagy faroknak lenni ahhoz hogy jó legyen a szex , sőt a kisebb sokszor jobb is mint a nagy. Sok férfi miért hiszi azt hogy minél nagyobb annál jobb a nőnek? 19/L
2019. jan. 4. 15:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Miért nemjobb? Ha egy anakondát halászol ki a nadrágból, azért csak felcsillan a szemed, nem?
2019. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem hiszi ezt !


De próbáld ki hogy férfiként beregisztralsz egy szextarskeresőre ! Pl goldengate . Ott ha nincs minimum 18 centis farkad ( de inkább 20 ) akkor szóba sem állnak veled !


Vagyis azért izgul az összes pasi ezen akinek átlagos mérete van , mert mindehol azzal szembesülnek ( gyakori nők kommentjein kívül ) hogy ez kevés és így senkinek nem kellenek .

2019. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
ahh de még mennyivel jobb :)
2019. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Azért ,mert mindenhol ezt hangoztatják ,pedig szerintem a nagy max jobban néz ki .(de élőben még nem láttam farkat)

Faroktol úgy lehet elélvezni,hogy a G-pontot eltalálja ,és erre egy kicsi is ugyanolyan alkalmas .viszont a vastagság ....hát jobb érzés gondolom ,ha kitölt(de szűz vagyok ,így ezt nem tudom). De például elsőnek egy kicsi jobb is talán.

Nem tudom hasznos-e a válaszom ,mert ez csak egy gondolat....nem tapasztalat.


1_/L

2019. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Mert ostobák.

Pici kezem van, pici ujjaim. Ám egyetlen ujjam segítségével képes vagyok hüvelyi orgazmust okozni magamnak.

Abszolút nem a méret a lényeg. Sőt. A nagy nekem nem jó, hanem fájdalmas. De úgyis ezt fogják szajkózni, hogy kis farokkal nem lehet dugni, hiába próbálod meg nekik elmagyarázni az ellenkezőjét. Megragadtak a bilire szoktatás szintjén, és képtelen fejlődni.

2019. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Csak, hogy egy kis péniszt testtel nem éppen tudsz úgy mozgatni mint a kis ujjaid. Másfelől olyan gyorsan és olyan pontosan nem tudsz mozgatni egy 6 centis péniszt, mint a te kicsi 6 centis ujjadat, mert ki is csúszna, illetve be se tudod olyan mélyre dugni, mint az ujjadat. Szóval ezt az ujj pénisz összehasonlítást el kéne felejteni, mert ég és föld a kettő.

De kísérletként csinálj valami ujj méretűt és rögzítsd mondjuk a földön és próbálj meg lovagolni rajta! Meséld majd el mennyi idő után sikerült hüvelyi orgazmust okoznod magadnak!

Nekem 4,5 vastag a péniszem és kb 2 centi vastag a középső ujjam. Most ujjal az első orgazmusig eljuttatni egy lányt, lánytól függően 3 és 20 perc között van. Persze aki tudja és szereti tovább, annak a többi már gyorsabban jön. Legalábbis nekem ezek a tapasztalataim, de a péniszemmel sokkal több idő, meg ugye azt nem tettem hozzá, hogy huzamosabb ideig sokkal gyorsabban tudom mozgatni a kezemet, mint az egész testemet.

De az eredeti kérdésre válaszolván, igen, sok helyen szembesül ezzel az ember a médiában. Hiába van az ellentábor is, több helyen van, hogy igenis számít. E mellett azért az ember az életben is nem egy helyen hallhatja élete során jó ismerős lányoktól, vagy hall lányokat beszélni, hogy bizony akadnak bőven lányok, akiknek nagyon is sokat számít a méret és közöttük akad olyan is, akik kifejezetten a nagyot szeretik. Nem kell ezért őket lenézni, ő nekik az a jó és kész.

2019. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azok a ffi-ak önteltek, mert valóban azt gondolják, hogy minden nő álma a nagy farok. Egoisták, az életfelfogásuk meg nulla! Sok csajnak az átlagos a tökéletes.
2019. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert azért a legtöbb nő jobban szereti a kicsit nagyobb méretet. Nem kell itt 20 centi felé menni de azért ha azt a 14-15 centit megüti akkor minden nő jobban örül. Meg ritka azért a szép méretes szerszám és ezt a pasik is tudják. És szerintem te is jobban örülsz annak ha lehúzod a gatyát nem egy kis szarvacskatésztát látsz benne. Ha meg valaki elimserően nézz azt a férfiak is szeretik. Én nem játszom meg magam és nem hitegetek senkit se soha. Számomra az alap a 15 centi fölötti. Az alattival nem szeretem a szexet. Persze kinek a pap kinek a papné
2019. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a "minden pasi"-ba elvileg én is beletartozom és én nem hiszem ezt, sőt! sokaknak már fáj bizonyos méret fölött

nekem átlagos méretem van megvagyok vele elégedve, nem akarok nagyobbat

2019. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért mert így igaz, csináltam itt statisztikát és több száz válasz alapján 17cm jött ki ideálisnak. Más oldalakon 18cm jött ki. Az átlag pedig 14cm körül van.
2019. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!