Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Combfixet idosebb nok vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Combfixet idosebb nok vagy a fiatalabbak hordanak inkabb?

Figyelt kérdés
nagyon izgat a combfix szinte a fetisem.. milyen gyakran hordtok es milyen alkalombol? Privit is elfogadok!
2019. jan. 4. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én csak szex miatt hordom, ha szexizni akarok. Amúgy kilógna a ruha alól és szerintem az közösségben nem izléses.

21/N

2019. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Én most a szilveszteri bulin húztan először nyilvánosan, a ruhám azért elég hosszú volt hozza. Nekem praktikus volt pisilésnél. Emígy rá sem figyeltem.
2019. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
2. vagyok. De például egyszer az oltözòben meegláttam a munkatársnőm combfixben, nagyon izgatóan nézett ki.
2019. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Középidős is visel ilyet. /F/
2019. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb lenne mint a harisnya, ha nem csúszkálna. Mindig igazgatni kell. Nekem is tetszik, de nadrág alá nem igazán való, szoknyában meg csak akkor vagyok ha meleg van, akkor meg azért nem kell. Úgyhogy legtöbbször tényleg akkor hordom ha meg akarom mutatni. Viszont vannak ezek a harisnyarész nélküli kis harisnyakötők, szerintem főként esküvőkre, az tényleg csak dísz, de szerintem az önmagában nem annyira szexi.
2019. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiatalabb
2019. jan. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!