Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez beindítana egy fiút aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Ez beindítana egy fiút aki fölött még nem próbálta milyen sub-nak lenni?

Figyelt kérdés

Én még sosem voltam a domináns az ágyban, eddig mindig a szub vonal jött be de most kedvet kaptam a domináns szerephez. Viszont a barátomnak még amúgy sem igazán van sok tapasztalata ezen a téren.

Annyi lenne tehát a kérdésem, hogy domina lányok tudnátok pár praktikát mondani?

Valamint szub fiúk ti mit szerettek hallani az ágyban? Valamint ha az lenne a "program" hogy egy szexi fehérnemű szettben kibilincselne titeket az párotok az ágyhoz és azt tenne veletek amit akar úgy hogy közben be van kötve a szemetek mit szólnátok?

Erős kezdés lenne ez egy szexuálisan viszonylag tapasztalatlan fiúnak?

Köszi a hozzáértő és nem idióta válaszokat😘 19L



2019. jan. 4. 21:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam a kérdést😅 "Ez beindítana egy fiút, aki fölött még nem dominált senki és nem tudja milyen szubnak lenni?"
2019. jan. 4. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem lenne dúrva kezdés :)


18/F switch

2019. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, szerintem csikizd meg es verd ki neki :D
2019. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mit szeretnék hallani?

"igen elmegyek helyetted dolgozni és igen a szabadnapjaimat is neked adom..."

2019. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Anyám! Borogass!
2019. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem izgató tud lenni, amennyiben megvan a bizalom, tehát valóban elengedheti magát és bízhat abban, hogy nem csinálsz olyat, ami neki rossz.

Szóval azt azért megbeszélném vele, hogy legyen egy "pánik-gomb", tehát hogy bármikor szólhat, ha abba akarja hagyni a játékot.

Eleve, ő mit szólt az ötlethez?


38/f

2019. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kösd be a szemét, ha szexin felöltözöl.

Csak ne hagyd elmenni jó sokáig.

2019. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amit tudnod kell mindenképpen rendes bilincset vegyél,vagy 4 darab sál esetleg erre szánt kötél mindenképpen kell..kezeit szét lábait is nagy terpeszbe ki kell kötözni,lehetőleg az ágyhoz hogy minél kényelmesebb legyen neki. Legyen szoros a kötés hogy semmiképp se szabaduljon ki..de azért ne szorítsa el a keringést. Másra nincs is egyenlőre szükség,ha izgatja az ilyesmi majd bevásároltok ha úgy van ezt kb pár ezerből meg is lehet venni,de fásli vagy mint mondtam sál is jó..a bilincs kicsit durva lehet így elsőre,de srác így bírnia kell.Előtte mindenképp csókolózzatok sokat majd vetkőztessétek le egymást. Kezdésnek ülj az egyik kezére kösd oda majd a másikra azt is kösd oda,kezdd el puszilgatni a nyakát majd a hasát,és jöhet a lábainak lekötözése ráülsz az egyikre megkötöd,majd a másikra és azt is. Maradjon rajtad a melltartó és a bugyi,lehetőleg a legizgalmasabb,és legszexibb amid otthon van. Ha már ezzel feltüzelted csókolózz vele,természetesen őt meztelenül kötözd ki semmi sem lehet rajta.Kezd el verni neki lágyan de tényleg csak épp hogy el ne süljön,hagyd abba pár perc múlva ülj vissza a lábára csikizd meg alaposan hadd röhögje ki magát,játszd el a másik talpával is. Utána dörgöld magad a f**zához persze csak bugyiban míg be nem nedvesedsz te is,ha ezt érzed akkor vedd le a bugyidat,ülj a fejére hogy pont a szájában legyen a cs*klód nyaljon egy kicsit míg te lekapod őt. De ne legyél intenzív,utána tömd a bugyid a szájába,mond neki hogy kuss legyen,és játsz el kicsit a golyóival,markolászd ütögesd kicsit,nyalogasd,harapdáld,ha kijönne a bugyi a szájából akkor nyugodtan kösd vagy ragaszd oda. Büntetésből pedig vegyél egy övet elő és üss párat vele a hasára,hogy tudja ki a főnök ;). Ha ki bírta tuti állni fog mint a cövek és beleülhetsz majd lovagolj addig míg el nem élvez lehetőleg élvezzen beléd az a legkielégítőbb ilyenkor,ha óvszerrel védekeztek akkor inkább a szádban menjen el,ha benne vagy ;). De egy kis tortúra után megérdemli..utána még mindig ráülhetsz a fejére és nyalhat addig míg te is el nem élvezel,ha te lenyeled te is várd el ezt tőle,azért ne csak neki legyen jó már ;). Persze apróbb gonoszságokat lehet bele vinni,kicsit elvered a talpát egy vonalzóval,vagy néha adsz neki egy pofont,ha van aznap használt zoknid az orrához fogod kicsit,hadd érezze hogy most meg van alázva.Remélem segítettem,ennyi jutott eszembe,sok sikert neked! ;)

2019. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!