Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok, akik pettingelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, akik pettingelni sem szoktatok, nem féltek hogy elmegy az élet, és élmények nélkül haltok meg?

Figyelt kérdés

Minden nap, amikor nem ér gyönyör, az elvesztegetett idő. Pont csak a legjobbat, a legszebbet vonjátok meg magatoktól és a pasiktól.


Nem tudom ki hogy bírja, de én még csak pár hónapja nem érintettem nőt, és már sorvad a lelkem.



2019. jan. 5. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

"Nem tudom ki hogy bírja, de én még csak pár hónapja nem érintettem nőt, és már sorvad a lelkem."

ez a kérdésedből látszik, hogy ki vagy éhezve és így vadászol már napok óta lányokra


de ahogy látom a lányok okosabbak, hogy egy ilyennek bedőljenek, csak így tovább lányok

2019. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég szar lehet, hogy emiatt sorvad a lelked

Nem gondolod, hogy az élet más területein is elképesztő élményeket, jó dolgokat lehet tapasztalni?

Ha neked a szex az élet sava-borsa, akkor azt javaslom kezdd el újratervezni a szemléletedet.

2019. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, valóban nagyon rossz. De nem a szex itt a lényeg. De tőled nem is várom, hogy megértsd ;-)
2019. jan. 5. 22:06
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha ennyire vágy az ilyesmire menny el dzsigolónak
2019. jan. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Gáz vagy öreg, hogy így akarsz szűz lányokat fogni.

Remélem van eszük és nem is írnak.

L

2019. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Az én szűzességem nem a tiéd így ne fájjon neked emiatt a kis fejed. Nyilván oka van annak h én is meg a többiek is még várunk. Csak tinédzser korban élhetjük meg a legszebb élményeket? 22 vagyok és köszi de van nekem nagyobb élmény is a világon a szexnél. Azért mert te nem tudod kontrollálni magad és legszívesebben egy kecskét is megdugnál az már nem a mi problémánk 🤷‍♀️🤔
2019. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Engem megérinthesz aranyom


Bozsi mama (87)

2019. márc. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar, pont azért mert fiatal vagyok, bőven lesz időm szexelni.
2019. márc. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!