Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy sok heteroszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy sok heteroszexuális férfi felizgulna és hagyná ha egy szép transznemű nő le akarná szopni, de a megbélyegzés és a társadalom "elvárásainak" való megfelelés miatt mégis elutasítanák?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Mivel heteró vagyok így nem hagynám,hogy egy nőnek öltözött FÉRFI bármilyen szexuális interakcióba kerüljön velem.
2019. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

bírom amikor azt mondják ezek kíváncsi heterok

meg amikor chaten rám írnak pasik, hogy nem e próbálnám ki


ezek nem heterok akik ilyeneket csinálnak, ha beindul egy pasira, az vagy bi vagy homo, de semmiképp nem hetero

2019. jan. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nálam nem igaz a feltevés semmi sem vinne rá arra hogy ezt kipróbáljam, nálam a nő egyszerűen nő és kész.. Amit nem értek hogy van hogy hogy van az hogy én egyetlen nem hetero pasit sem próbálok arra rávenni hogy nővel legyen ők meg gyakran győzködnek engem...
2019. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2019. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
egyénfüggő.Én személy szerint seggbe is tolnám mert nem a társadalmi konvenciok és elvárások után megyek hanem a saját életem és értékrendem a fontos.Ebbe benne van mindkét nemmel a szex is.
2019. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki az ilyesmit hagyja az olyan meleg mint a szahara.
2019. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

"ezek nem heterok akik ilyeneket csinálnak, ha beindul egy pasira, az vagy bi vagy homo, de semmiképp nem hetero"


Már miért ne lenne heteró?

A transznemű az nőnek kinéző,tehát nőre izgul nem pasinak látszó egyénre.

2019. márc. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!