Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vehetném rá a páromat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a páromat? Lányok ti milyen feltételek mellett lennétek benne egy többrésztvevős szexben?

Figyelt kérdés
Mi az aminek teljesülnie kell? Volt már benne részetek? Ha igen milyen felállásban és milyen volt? Vagy semmiképpen se lennétek benne?

2019. jan. 6. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Én azonnal szakítanék veled, ha ezt mondnám nekem, aztán akkor dughatnál több lánnyal.
2019. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%
Én ezt már megbeszeltem a párommal, ő annyira nem akarta de végül belement. A másik lányt csak óvszerben dughatja meg. 18L
2019. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi ez a másik lányt csak óvszerben duma? Mintha attól kevésbé lenne megdug@s. :D Eleve ha nem szed gyógyszert a lány illetve ha nem akar a pasi (ezáltal a nő is) elkapni valamit ajánlott a gumi. De én párommal nem mennék bele. Más lánnyal azért nem mert az nekem esne szarul, meg simán lehet hogy emiatt elkezd valamit érezni a lány iránt, aztán lenne belőle egy jó randa szakítás. Pasival meg azért nem mert megfelelő bizalom nélkül én nem megyek bele ilyenbe.
2019. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ha komoly a barátnő, akkor nem igazán tudod rávenni, hacsak nem titokban erre vágyik ő is, de mivel te konkrétan extra lányra gerjedsz, ő ezt feltehetően féltékenységnek és legális megcsalásnak fogja titulálni.


Amúgy tapasztalatom szerint a legfontosabb dolog ami szükséges többesre:

- kiegyensúlyozott, halál stabil kapcsolat

- 100% vágy mind a két fél részéről

- bizonyos nyitottság a szexben

- bizonyos érettségi szint (megértsd, hogy van érzelem nélküli szex is, ami nem befolyásolja a kapcsolatot, csakis a szexuális vágy kiéléséről szól)

2019. jan. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyenben harmadikként egy párral, és igyekeztem nagyon odafigyelni arra, hogy ők egy pár, én pedig harmadik vagyok. Saját párkapcsolatban nem csinálnám.

28n

2019. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ez nem jó dolog. Most még így gondolod, vagy gondoljátok, később viszont bánni fogjátok, és még a szeretet-érzés is kétségbe merül. Kiégtek, vagy minden-mindegy lesz. Aztán szakítás, másik kapcsolat, és szégyenérzet.

Ha nem akarod megalázni, akkor ne kérd ilyenre. Elsőre lehet hogy benne van, és jó móka, de később a nők megbánják általában. Egyébként nem kell rávenni, az nem az Ő döntése. Egyszerűen szerintem meg kell kérdezni. De ne úgy hogy "hallod jó lenne hármasban?" Hanem hogy mi a véleménye egy ilyenről általában. Abból már sok minden kiderül. A szerelemre nincsen jó hatással az ilyen. Ha ilyen vágyaid vannak akkor inkább menj el fizetősbe, de akkor meg már úgy sem szereted.

2019. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Rávenni csak akkor tudod, ha van benne hajlandóság. Meg gátlástalanság is egy kicsit, hogy a te jelenlétedben el tudja engedni magát, míg mással csinálja.

Arra sem lehet teljesen felkészülni Neked, hogy lásd, ahogy egy másik férfi magáévá teszi, amit Ő közben nagyon élvez...

És még ami miatt nehéz összehozni, hogy mindhárman szimpatikusak legyetek egymásnak!

2019. febr. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!