Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, szex közben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szex közben a cigizés növeli az élményt?

Figyelt kérdés

Férfi oldalról már hallottam olyanról, hogy aktus közben gyakran rágyújt a srác. Azzal indokolta, hogy sokkal intenzívebb az élmény


Mi a véleményetek? Ilyen van női oldalról is?



2019. jan. 6. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp, nalam biztos Nem lenne jo pont.
2019. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Boszorkány_ ***** válasza:
100%
Kiverném a szájából a cigarettát. Ez tiszteletlenségnek venném, meg még büdös is. Bírja ki a végéig.
2019. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a kedvem venné el az egésszel ezzel
2019. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nimcs is jobb mint a bagoszagu no
2019. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Marha izgi lehet hogy potyog a parázsló pernye a meztelen testedre
2019. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne fogni, hoyg a cigi az egy büdös, undorító dolog. Csak annak jók, aki cigizik. De a dohányosok erről nem akarnak tudomást venni, ezért cigiznek úton útfélen, utcán, meg ahol tilos, ott is. Aztán ők vannak felháborodva, ha szólnak nekik, hogy nem kéne más pofájába fújni a füstöt.
2019. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi. Mi a párommal néha rágyújtúnk közben. Fura, de tényleg dob az élményen. :D
2019. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Gondolom a kérdés kizárólag dohányzókra vonatkozik, akikből hál'isten egyre kevesebb van. Egyszer éltem csak olyan párkapcsolatban, ahol dohányzott a nő. A második évünkben szokott rá, el is hagytam miatta.


Persze jó buli, szexeljünk cigivel meg minden, büdösítsük és értéktelenítsük el az autót, a lakást és ne legyünk tekintettel senki másra a világon... ez mind marha jó móka mindenkinek, amíg a dohányzós családtagok nem kezdenek elpotyogni 50 évesen mindenféle áttétes rákkal. Nálunk SENKI aki dohányzik a családban nem érte meg a 65 -öt. Sok sikert a füstös szexhez!

2020. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!