Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan mennyire vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan mennyire vonzó szerintetek a fiúknak ha egy lánynak kidolgozott kockás hasa van?

Figyelt kérdés
A fiúk többségének,főleg a sportos fiúknak szerintetek mennyire tetszik szexuálisan ha egy lánynak a sportos alkatán kívül a hasa is kockás és kidolgozott?:)Vagy esetleg vannak olyan fiúk akiket ez inkább frusztrál?Azért érdekelnek ezek mert elég sportos alkatú lány vagyok és a hasam is kidolgozott,kockás,persze nem túlzott szintre kell gondolni:)Többször is indultam már bikini fitness junior versenyen,külföldön is jártam már emiatt és egyéb sport céljából de úgy vettem észre hogy vannak fiúk akiknek ez nagyon bejön és tetszik nekik meg van a másik véglet akiknek ez inkább zavaró:S:)Tudok magamról mutatni akár képet is ha úgy egyszerűbb válaszolni:)Mitől függ ez egy fiúnál ha ismerkedünk hogy melyik kategóriába tartozik?És hogyan lehet látni,érezni a fiún hogy ez neki inkább pozitív vagy inkább negatív?
2019. jan. 7. 01:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

nekem régen kockás hasam volt, de magamon is utáltam, nem szerettem

a nőkön inkább a husisabb alkatot szeretem, számomra nem vonzó, sőt taszító a kockás has


sokaknak tetszik viszont ez a sportos alkat, de én nem tartozok közéjük :)

2019. jan. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

vannak akiknek bejön, és vannak akiknek nem jön ez be

nekem speciel iszonyatosan bejön ha egy lánynak kockás a hasa :D

2019. jan. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egyáltalán nem jön be. A kockás has kimondottan maszkulin vonás.
2019. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Nem igen vonzó... egy nőnek lehet feszes hasa... de ne kockás...
2019. jan. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%

Még nem voltam együtt kockahasú lánnyal, de biztos van abban is vonzó, szívesen kipróbálnám egyszer.

38/f

2019. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Egy nőn nem szép a kockás has. Egy nő akkor szép, ha formás, van rajta mit fogni.
2019. jan. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem semmi bajom nincs a kockás hassal. Én is edzek tehát pici pluszt adna. 20/f
2019. jan. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem jön be
2019. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Tetszik
2019. jan. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

nekem bejön.


Őszinte leszek, azt hittem nem zavar, ha valaki el van hízva, ha van rajta pár felesleges kiló, a belső számít, a személyiség. Valamennyire igaz is, mert velük jövök össze. Viszont mikor meztelenül előttem fekszik egy lány és löttyedt a hasa, hát, sajnos nehéz bevallanom, de nagyon el megy a kedvem. Szégyellem is magam, de nem vonz. Viszont egy szép, kidolgozott, sportos test nagyon nagyon tud vonzani, jobban mint kellene.

Annyit elmondanék, hogy nem egy "fogd-meg" csípőről beszélek, olyan lányokról akiknek vastagabb a combjuk, mert azt nagyon is szeretem, genetika, ezt elfogadom, de az szépen arányos tud lenni. Én azokról beszélek akiken látszik, hogy elengedték magukat és löttyedtek a szexi helyek.


Ez többször is előfordult már velem, előttem a nő és látom a hasát és elmegy a kedvem... Tényleg sajnálom, rosszul is érzem magam, de nem szexi

2019. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!