Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anál lehet alternatíva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál lehet alternatíva nálatok menzesz alatt? Vagy egyébként máskor? Nem kor függő, de kíváncsi vagyok a fiatalabb és az idősebb nők válaszára is. Szeretitek csinálni? Vagy csak engeditek?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is a válaszban és hogy mikor vesztettétek el a popsi szüzességetek. Köszi a válaszokat!
2019. jan. 7. 10:51
1 2
 1/16 Boszorkány_ ***** válasza:
69%

Volt már rá példa hogy mensi alatt popsiztam. De ez nem egészen punci helyett volt.

Én szeretem az anált, kellemes érzés.

Most 20éves vagyok és lassan 2 éve hogy először engedtem popóba. Persze nem sűrűn csináljuk, és nagyon vigyázunk rá, hogy ne legyen semmi gondom belőle.

20L

2019. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Jó alternatíva bár én amúgy is engedem a barátomnak.

23 L

2019. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem

Max szopás. Így is görcsölős vagyok menti alatt meg ömlik belőlem a vér. És pont nem fogok tudni lazítani hogy seggé rakjanak. Lazítás nélkűl meg az anál nem fog menni

2019. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Igen volt olyan hogy analisan szexeltunk de attol fugott mennyire gorcsolok


16 evesen volt az elso analis szex


19/L

2019. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Mi olyankor ugyanúgy szexelunk ahogy szoktunk. Ettől függetlenül akkor is és máskor is szeretem az analt. Eleve én voltam aki kérte, hogy próbáljuk ki. Talán egy fel éve volt először. Én nagyon szeretem:) 18L
2019. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem lehet alternatíva, mi is alkalmaztuk már ilyen céllal. De azért nem minden alkalommal, sőt, az a gyakoribb, hogy inkább orálozom neki azokon a napokon. Másrészt pedig az anál előfordul azért máskor is, nemcsak akkor, amikor nekem megvan. Ebből következik, hogy nemcsak kényszerűségből fanyalodunk rá, azért szeretem én is csinálni. Bár erősen hangulatfüggő, mikor mennyire kívánom úgy.


33/N (először 18 évesen csináltam)

2019. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi au eddigi válaszokat. Gumit szoktatok használni, vagy élvezhet anélkül?
2019. jan. 7. 12:07
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Szia. Nálunk van akkor is és máskor is. Gumi nélkül megy. Van zuhanyra szerelhető análmosónk, így még nem volt ebből probléma. Megy a punci popsi oda vissza, és megy a popsiból szájba is.
2019. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Alap az óvszer
2019. jan. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Boszorkány_ ***** válasza:
55%
Anált csak és kizárólag óvszerrel!
2019. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!