Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alonelyman kérdése:

Csak szerintem igazságtalan, hogy nőknek jobb a szex? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Nők 2 helyen is élvezhetnek, csikló,hüvely

Nők egymás után akárhányszor el tudnak élvezni

Csikló ezerszer érzékenyebb mint a makk

Nők szex alatt végig élvezkednek míg férfi csak dolgozik a nőn és a végpontra vár...

Nőnek hozzáérsz puncijához szex elején és már sóhajtozik azt is élvezi, férfi péniszéhez hozzá érsz semmi.

Nők sokkal jobban nagyobbat élveznek(látni rajtuk hangot is adnak hozzá) míg a férfi csak a végén elélvez max. 5 másodperc


Szerintem ez igy igazsagtalan bár nők ezt igy nem tudják , de jó lenne ha lehetne cserélni és átéreznu azt amit egy nő érez mikor otthon masztizik vagy mikor jól megdugják.

Tudom szülnek meg havi vérzés de cserélnék velük!


2019. jan. 8. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A melegek is ket helyen elvezhetnek xddd
2019. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Az orvostudomány ma már lehetőséget kínál neked erre - sztem élj vele mert egy nőnél inkább elfogadják h ilyen nyávogógép, mint ami vagy.
2019. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi az orvostudomány lehetősége?
2019. jan. 8. 22:29
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

Sokáig gondolkodtam, hogy segítenék-e annyit a tudással, mint amennyit rontanék a lelkiállapotodon. De végülis elmondom. Ez az állításod:


"Nők 2 helyen is élvezhetnek, csikló,hüvely"


Hazugság, illetve túlzó általánosításba bocsátkozik.

SOKKAL TÖBBet is tudnak a lányok, ha hozzáértő kezekbe kerülnek. Exem például cicibimbó izgatástól is el tudott élvezni úgy, hogy NEM ÉRTEM a nemiszervéhez.

Illetve van olyan is hogy G-pontos orgazmus (bár ez akkor is hüvelyi, tudom), meg elméletileg anális közösüléssel is van, aki el tud élvezni.


De nehogy miattam vágj eret! Ha valakinek bármi kérdése van, tegye fel privátban.


Üdvözlettel

29f

2019. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Akkor leírom a másik oldalt...

Nők 2 helyen élvezhetnek el (kivétel mikor nem, mert nem mindegyik nő képes rá)

Én (meg szerintem sokan mások) nem tudunk akárhányszor elélvezni, de tessék gyakorolni

A csikló ezerszer érzékenyebb mint a makk....biztos? Akkor is ha elélveztél és utána még simogatnák?

Nők szex alatt végig élvezkednek míg férfi csak dolgozik a nőn és a végpontra vár...sajnálom, hogy Te nem élvezed, szerintem sok pasi élvezi közben is...és azthiszed a nők nem dolgoznak? Próbálj meg percekig fugolva lovagolni, vagy negyed óráig nyitva hagyni a szád, vagy pucsítani kutyapózhoz...

Még nem találkoztam (igaz nem vagyok rutinos) olyan pasival akinek ha hozzáértem volna ne állt volna fel, sőt álltalában már az előtte lévő s aci tapi kombónál felszokott...szerinted a nők elélveznek pl wc után is, mert hozzáérnek?

Nők sokkal jobban nagyobbat élveznek(látni rajtuk hangot is adnak hozzá) míg a férfi csak a végén elélvez max. 5 másodperc....hát igen...valakinek elég öt másodperc, és huss...elment...

Hidd el, sokszor én is szívesen cserélnék veletek! 😀 Főleg, mikor a havi 2. Napján szinte bepelenkázva érzed magad, feszült is vagy, és még görcsölsz is...nektek szinte nem kellaz előjáték, feláll kikapjátok berakjátok...nah nálunk ez nem így működik...

2019. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Tévedésben vagy!

Nem minden nő egyforma!

Van aki többször élvezős, van aki egyszer vagy egyszer sem.

Férfiakban is van aki egymás után többször eltud élvezni,és hangosabban mint egy nő.

Azt állítod h a férfi csak dolgozik és nem is élvezi a szexet? Lehet h magadból indulsz ki, de azon kevés férfiakkal akikkel eddig szexeltem mindegyiken látszódott h mennyire élvezi.

Ha egy férfi péniszéhez hozzá ér egy nő sztem egy pasi sem mondja azt h semmit sem érez.



De ha ennyire cserélnél velünk mert nekünk olyan csudi jó, akkor hajrá műtesd meg magad.

2019. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kösz válaszokat, de sok az extrémebb példa én pedig nagy atlagrol irtam, és igaz ciciket kihagytam, csajok sok azt is élvezi férfiak nem
2019. jan. 8. 22:38
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Mit szólnál ahhoz ha éppen megvan fáj a fejed verzel rosszul vagy de közbe ott áll melletted egy kanos férfi hogy "nekem áll, intézd már el" szerintwm nem lenne túl jó kedved....és ha lány leszel akkor neked nem lesz havid, nemmkell szülnd, nem kell sírni mert a párod elhagyott mert a babatok a melledet szetharapta és nem kíván stb
2019. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én az a fajta férfi vagyok aki nem bírja egymás után sokszor (egyszer a párom lovagolt és már mentem el de ő csak jobban belehúzott és nem szállt le rólam.... hát a szomszéd hallotak a hangomat de élveztem). Mondjuk nem tudom milyen lenne ha a péniszedbol jönne ki 3-7 napon át a vér havi 1X
2019. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én írtam az előzőt meg az előttit... gondolom hozzá szólok és megvédem a nőket mert nem olyan könnyű nekik mint azt gondolod
2019. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!