Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érezhetem és élvezetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezhetem és élvezetem jobban a behatolást, ha éveken át az erős kézimunka ingerére mentem csak el?

Figyelt kérdés

Évekig nem volt barátnőm, így napi kétszer magamnak okoztam örömet - élvezetesebb volt, ha erősen csináltam.


Most van barátnő, de sajnos a behatoláskor érezhető inger elmarad a kézimunka erejéhez, így befejezni csak magamnak tudom a menetet.


Milyen javaslatotok van, hogy érzékenyebb legyek ismét a behatolásra?


2019. jan. 9. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne maszturbálj egy darabig!
2019. jan. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Ne nyúlj a farkadhoz!!!

Semmi esetre sem

Vagy próbáld azt, hogy éppencsak megmarkolod, alig érezhetően

2019. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne masztizz most
2019. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is "küzdök" ezzel, a kezemmel mindig erősen szorítottam, a punci pedig nem tud olyan erősen szorítani. Van hogy elélvezek a puncitól is, de ha nem, befejezzük kézzel, engem nem zavar.
2019. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!