Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovagló pózban mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovagló pózban mennyi idő volt a legkevesebb, amennyit bírtál (pasiként) az elélvezésig, vagy amennyit bírt a partnered, ha nő vagy. Miért volt csak annyi? Pl. Rég szexelt nagyon elizgattad, szűz volt, mindig gyorstüzelő volt?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és hányadik partnerei voltatok egymásnak?
2019. jan. 9. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
szerintem egy perc volt a legrövidebb:D csak annyira nagyon jó volt, hogy nem bírtam tovább. Ez most volt 18 évesen. Baratomnak 2. Partnere vagyok. Nekem ő sokadik
2019. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

én alapból sokáig bírom

első exemmel élveztem el csak lovaglóban, de ott én mozogtam és keményen gyorsan dugtam, azért úgy is volt vagy 10 perc (és előtte volt több póz)


úgy tapasztaltam, hogy talán fordított lovagló pózban tudnék elmenni megfelelő partnerrel


több partnerem is azt mondta, hogy ha lovaglóban előre dől és én mozgok az nekik nagyon jó érzés

2019. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pár hónapja volt talán

Mind a kettőnknek annyira de annyira jó volt, hogy perceken belül elmentünk :D én alapból szűk vagyok, nem tudom mitől alakult így

Nekem ő második én neki sokadik 21/N,29/F

2019. jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"több partnerem is azt mondta, hogy ha lovaglóban előre dől és én mozgok az nekik nagyon jó érzés"


Én a mellkasomra szoktam volt fektetni a partnert, megfogom a fenekét, és adom neki keményen. Olyankor nem mondanak semmit, csak artikulálatlan hangokat hallatnak :P


Ahh de régen volt már ilyesmiben részem

2019. jan. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem számoltam hányadik volt, szerintem ő sem tudta volna megmondani. Azért választottuk a lovagló pózt, mert akkor ő döntötte el, hogy meddig. Azaz, mikor én voltam a domináns pozícióban, akkor gyakran előfordult, hogy kellemetlen volt neki, túl mélyre... Szerintem nem vagyok valami nagy, bár az eddigi partnerek visszajelzése alapján, hm... Lehet csak nekem tűnik kicsinek. Bár "slender (nem drasztikusan)" testalkathoz, 2 méteresen, lebecsülöd a méreteket... legalábbis én.
2019. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Olyan 3 perc kb, rég nem volt barátnője a srácnak.
2019. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Olyan pár perc volt exemmel, mert nagyon tudott lovagolni, és ki voltam éhezve. Kb 21 éves lehettem.
2019. jan. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

20 másodperc, ahogy beleült rögtön elélveztem és ő is: nagyon rá voltam izgulva, nyilvános helyen, kocsiban történt.

Otthon nyugodt körülmények között 20-50 perc.

2019. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alapból nem bírom túl sokáig, de azért tudom kontrollálni, hogy legalább 15 perc legyen egy menet. De egyszer együtt voltam egy bomba csajjal, tökéletes test, szép nagy kerek mellek, formás fenék, rámült, a "karmaival" közben a felső testem izgatta, aztán fél perc alatt lerendezett lovaglóban. Mondjuk már előtte misszionáriusban megkezdtük, de rövid ideig. A csaj is élvezte amúgy, hogy ilyen hamar elmentem, nyilván ez volt a célja is. Természetesen második menetre is összeszedtem magam.
2019. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Bummer ***** válasza:

3 perc lehetett, főleg mikor előtte módszeresen felhúztak.

A partnerek többsége pedig elsô alkalommal úgy 5 perc kb. mert szokatlan volt nekik az érzés.

35F

2019. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!