Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szüzességet pénzért/kérésre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüzességet pénzért/kérésre alkalmi "kapcsolatban" elveszíteni?

Figyelt kérdés

Alapból mindig hülyeségnek tartottam ezt és én sem így terveztem. Nyilván az lenne a legjobb, ha egy normális, stabil párkapcsolatban történne meg és olyannal, akivel szeretjük egymást stb., én is ennek örülnék. Viszont nem igazán látok erre lehetőséget a közeli jövőben és már egyre többször fordul meg a fejemben ez is, mint megoldás.


21 éves vagyok és nem tudom, hogy mi az oka annak, hogy nem kellek senkinek sem, de eddig még a kezét sem fogtam ellenkező nemű embernek, nemhogy több. Soha senki nem nézett rám még 'úgy', nem volt ismerkedés, nem volt flört, nem volt tapizás stb., nekem még az ovis szerelmek meg az általános iskolás puszizkodás a bokor mögött is kimaradt, szóval tényleg extrém módon szűz vagyok, ha lehet ilyet mondani. Mindig max barátként jöhettem szóba, de barátnőként soha, még csak szimplán kihasználni vagy megdugni sem akart soha senki (ami így most tényleg hülyén néz ki leírva, mert nyilván az ember nem erre vágyik elsősorban, de azért valahol ez is szánalmas érzés). Igen, még fiatal vagyok és a többi, de egyre inkább zavar... Egyrészt tényleg vágyom a szeretetre, törődésre, bizalomra és minden egyébre, amit egy kapcsolat adhat, de ez nyilván nem működik csettintésre...ellenben a testi élvezeteket meg lehet oldani. Nyilván nekem is vannak vágyaim és szükségleteim, illetve kíváncsi is vagyok. Rajtam kívül mindnekinek van kapcsolata a környezetemben, szóval nap mint nap azt kell bámulnom, ahogyan smaciznak és taperolják egymást vagy éppen hallgathatom, hogy milyen aranyos, milyen helyes, mit csináltak, mit fognak csinálni és így tovább. Illetve, 21 éves vagyok, ami ebből a szempontból már nem biztos, hogy fiatalnak számít, tekintve, hogy mások már 15-16 évesen szexuális életete élnek. Csomó korombeli sráctól hallom, hogy nekik nem kellene szűz lány, mert az csak macera és kínlódás meg bénák az ágyban stb.


Szóval a kérdés az, hogy ti mit gondoltok erről? Illetve, ha esetleg valakinek van tapasztalata, akkor elmondahatná, hogy jó döntésnek tartja-e vagy sem?


2019. jan. 10. 04:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
pénzért alatt prostit értesz? mármint, hogy annak mész?
2019. jan. 10. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem, a pénz alatt azt értem, hogy fizetek valakinek a szexért.
2019. jan. 10. 04:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

ennyire reménytelen lenne a helyzet??? :O


ez külső vagy belső indíttatású?

ha senki nem akart még csak megdugni sem, akkor ennyire csúnya lennél? vagy inkább a jellemeddel taszítasz?

2019. jan. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én nem tartom magamat csúnyának. Jó nem vagyok tökéletes és vannak nálam szebbek is, de szerintem nincsen baj a külsőmmel. Csomó nálam "csúnyább" (már bocsánat, nyilván ízlés kérdése) vagy igénytelenebb lányt és nőt látok, akik kapcsolatban vannak. Ugyanúgy, szerintem a belsőmmel sincsen gond, legalábbis ekkora szerintem biztosan nem. Amúgy nem mondanám, hogy nehezen ismerkedek az emberekkel, csomó barátom is van, kedvelni szoktak az emberek. Csak valahogyan többet nem akar senki. Én személy szerint nem tudom, hogy hol van a bibi.
2019. jan. 10. 04:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Te szeretetre, törődésre, párkapcsolatra vágysz. Ne csinálj hülyeséget mert később megbánod! Gondolom kaptál ajánlatokat privátban, de eszedbe ne jusson bárkivel is csak azért szexelni, mert kíváncsi vagy, hogy milyen a szex. Ha gondolod írj privátot, ott írok egy-két pasiszerzési tippet ;)
2019. jan. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kicsit hosszú volt, amit leírtál. De elolvastam, s kb én is így vagyok vele 22 éves lányként. Extrém módon szűz a te szavaiddal élve.

Netes ajánlatot kaptam. Volt, akinél el is gondolkodtam. De nem, nem teszem meg. Nem adom fel. Tudom olyan lányt, akire 25 évesen talált ra a szerelem. S a szex.

2019. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 LazyJones ***** válasza:
79%
Mi változna attól, hogy valaki egyszer szexelt veled? Utána ugyanúgy magányos, elhagyatott és szeretethiányos maradnál, csak már a szex is jobban hiányozna.
2019. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
22%
Őszintén, ha megismernélek, lehet kapcsolatot szeretnék tőled. Sokban hasonlítunk.
2019. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Én nagyon remélem hogy ezért egyetlen egy férfitársam sem kérne pénzt!! Illetve nem fogadna el!! És azt is hogy ha oda kerülne a sor akkor vigyázna a lányra hogy még ha ez egy lazább kapcsolat is akkor se okozzon neki sem lelki sem testi fájdalmat!! 39 f
2019. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
#9 nagyon reméld? Szerintem kapott vagy 20 ajánlatot privátban.
2019. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!