Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért olyan nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért olyan nehezen mentek bele abba hogy szexeljetek egy fiúval?

Figyelt kérdés

Több lány is volt akivel a neten irogattam, és szóba jött a szex. Nincs barátja, azt írja hogy szimpatikus vagyok neki, és bejövök. De mégsem akar talkozni. Pedig vágyik a kényeztetésre, és nem is lakunk messze egymástól.

Miért tartotok ennyire az alkalmitól, vagy hosszabb távú szex kapcsolattól?


22f


2019. jan. 10. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem minden nő alkalmit, vagy szex kapcsolatot keres. Van, akik hosszabb távon terveznek. F
2019. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanak szerintem csak nagyon nagy bizalom kell egy ilyen kapcsolathoz , legalább is nekem. Vadidegennel ilyet semmi képsem vállalnék, az nem ismerettség hogy neten beszélünk vagy esetleg találkoztunk párszor
2019. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te azt gondolod, hogy 10 üzenetváltás után már dugnak is veled? Ugyan már! Ettől azért alkalmi szinten is több kell. Húzzák az agyad, ennyi.
2019. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted minden nő csak arra vágyik, hogy megbszák azt jó van??

Egy igazi nő nem éri be ennyivel és ennél több kell neki.


#1 El sem hiszem, hogy ezt egy férfi írta😧🙏🏼

2019. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát sajnos kisfiam a világ így működik. A nőknél van a pina és ők bizony ezt ki is használják. Te csak egy kis kureszolásra vágysz, de nekik terveik vannak. Szerelem, együttjárás, kocsi, ház esküvő, gyerek. Ha csak dugni akarsz, menj el egy szórakozóhelyre és szedj fel ott becsípett csajokat. Az alkohol hatására legalább tudnak spontának is lenni.
2019. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert a szex csak része egy tartalmas kapcsolatnak és nem a célja. 40/N
2019. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6-os erről beszéltem.

#5-ös voltam. A férfiaknál bizony célja. Szóval ez egy kicsit szívás és emiatt örök hazudozásra kényszeríti a férfiakat, akik csak szexelni akarnak.

2019. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz bizalom kell, nem csak 1 lyukak vagyunk, van mögötte 1 nő is...😪
2019. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert utána jön, hogy "nem vállalok be olyan nőt, akiben 10/20/30, stb. farok járt x éves koráig.

Magyarul nem szeretjük feleslegesen szaporítani a számokat, csak ha azt látjuk, tényleg megéri a dolog.

2019. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ebbe az is benne van,hogy egy nőn sokkal több a felelösség. Mert egy nőnek több baja lehet a sextől. Arról nem is beszélve,ha egy nő érzelem nélkül sexel, akár egy éjszakás ,vagy barátság extrákkal stb egyből nyilván ő lesz a k..rva,meg a olcsó nő ,stb de ha pl egy pasi csinálja ezt, hogy egyéjszakás,meg több nővel van akkor a pasit nem cseszegetik hanem még adják alá a lovat hogy ettől mekkora király. Némelyik még dicsekszik vele. És az hogy szimpatikus vagy egy nőnek, az lehet csak barátkozni szeretne,vagy ahogy többen írták,nem csak egy kaland kell.
2019. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!