Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a legmegalàzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a legmegalàzóbb dolog amit eddig nö tett veletek szex soràn? És nök! Mi a legmegalàzóbb dolog amit eddig müveltetek férfival szex soràn?

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Számba pisilt, de én élveztem. F
2019. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Elkezdtünk, levetkőztünk stb és megláttam, és mondtam hogy hát ez kicsi, hagyjuk. És leoltottam, hogy ezért xarakodott velem, mondhatta volna, hogy nincs fsza, csak valami pisiló.


Leköptük egymást, de előre megbeszéltük.


Szex közben mondtam, hogy ezt hagyjuk, bszni nem tudsz, takarodj. Oltogattam, mert nagyon béna volt. Ebből volt legalább 20.


Számomra ami megalázó volt az a leköpés, de élveztem nagyon, mert isteni volt vele a szex és a mai napig az.

2019. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Én semmit nem érzek megalázónak amibe beleegyezek. Szerintem nem is kene senkinek megalázva éreznie magát, ha nem tetszik neki szoljon. 18L
2019. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
2. vagyok, egyszer lepisiltem mert nem bírtam, ő volt alul és nagyon gyorsan csinálta és mondtam hogy hagyja abba, mert bepisilek közben őrjöngtem és mondta hogy nem érdekli és lepisiltem orgazmus közben. Azóta volt ilyen többször, de akkor nagyon gáznak éreztem, hogy konkrétan bepisiltem...
2019. jan. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Mikor akaratlanul is kicsit megtoltam a csípőm, miközben szoptak, de tényleg nem durván és ridegen és megvetően odahányta nekem a lány, hogy "Ezt ne!"

A másik mikor a barátnőm lenyelte, de maga se tudta miért, nem volt kérve. Nem halt bele, de azért annyira nem esett neki jól. Erre azt mondta, hogy ezért most adnom kell neki puszit, mikor még kicsit nyilván olyan volt a szája. Adtam, de tényleg csak puszit, nem rendes csókot. Ha nem lettem volna olyan állapotban amiben voltam, még ennyit se lett volna gusztusom megtenni. De az volt az egyetlen szopás életemben, ami már megközelítette egy kicsit, hogy milyennek kéne lennie egy valamire való franciának

2019. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Szűz voltam. Zavarba voltam a barátnőm előtt. Behezen oldódtam fel. És nem akart felállni. Erre azt mondta hogy azért mert biztos meleg vagy aszszexuális vagyok... 19/F
2019. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gúnyos megjegyéseket kaptam, amiért hamar eldurrantam. Azóta már megtanultam kontrollállni a magömlést, de akkor az eléggé rosszul esett. Pedig lelkesen továbbcsináltam volna. Bunkó volt a csaj, na.
2019. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
A pasi nem érezte egy percet sem megalázónak, sőt szerinte szexi volt, hogy még így is kívánom a szexet, de szerintem igenis az volt: nagyon erős menstruáció alatt nyalt és ujjazott, majd szexeltünk (egy percet nem kényszerítettem, és bocsánatot is kértem tőle)
2019. jan. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!